2737
2739

دوستان خاله من ۲۷ سالش دوقلو ۷ ساله داره کلاس اول هستن

این دوقلوها از ۵ ماهگی خونه ما بودن یعنی ما بزرگ کردیم

خالمم متاسفانه از دوران مجردی افسردگی داشت بعد حاملگی شدید شد حوری که دکتر گفت نباید بچه هاش نزدیکش باشن روزی یکساعت بیشتررباهاش نباشن شوهر خالمم از حاملگی خالم رها کرد ورفت وکلا نبود وبعد زایمان اومد چندبار به ما گفت اگر بچه رو بخواهید بدین من، من میبرم شیرخوارگاه امنه

..مادرو پدرمن با اصرار های من  تصمیم گرفتن بچه ها رو بیارن وبزرگ کنن جوری که الان بچع ها خالم به من میگن مامان به بابا منم میگن بابا

تقریبا خیلی از مخارجشون با من ونگهداری ازشون تا این سن من انجام دادم ز مانی که ازدواج کردم با همسرم توافق کردیم که اینارو ببریم پیش خودمون که بخاطر مسائلی من طلاق گرفتم

الان بعد ۷ سال پدر این بچع ها علیه من وپدرم شکایت کرده

وادعا کرده که ما بچش گرفتیم ونزاشتیم

الان میخاد بچه‌ها رو بگیره

نمیدونم چیکارکنم جدایی از این بچه ها برابر با مرگ من

درمانده شدم نمیدونم چیکارکنم

دوستان با وکیل صحبت کردم 

عموم قاضی هست

من فقط ازتون نظر میخوام

پدر این بچه‌ها خیلی پولدار

ومیخاد ببره بچه ها رو المان

دوستان میخوام باهام هم فکری کنیو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

اون پدرشونه و از لحاظ قانونی دستتون به جایی بند نیست

فکر کنم فقط میتونید بابت مخارجی که این چندین سال کردین ازشون شکایت کنین با مدرک

وگرنه حضانت بچه ها با پدرشونه و قانون هم با پدره

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن

ممکنه اگه بچها نخان پدرشون نتونه ببرشون 

بگو زرنگی از اب گل درومدن میخای بگیریشون اونموقع که نوزاد بودن که میخاستی بدی شیرخوارگاه 

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌
2706