2737
2739
عنوان

از دیروز تا حالا که فهمیدم ...

228 بازدید | 13 پست

احتمالا یکی از بچه های خفن دانشگاهمون احتمالا همسایه ام هست و تو یه کوچه هستیم ،در پوست خودم نمیگنجم 😂

انگار نه انگار اونموقع که اسم بسته ی پستی زیر بسته مو دیدم ،اونی بودم که داشت به کسی که بهش علاقه مند بود ،فحش میداد سر کاراش ...

دوشنبه چه روزی شود 😂دوتاشونو میبینم ...

هم اونی که جدا شدم ازش و با کارامون که مشخصن بچه بازیه داریم گند میزنیم به هم دیگه 😂هم اون فرد متشخصم میبینیم ...

این جمله میمونه تا حماقتم رو فراموش نکنم !کاش میشد 🫀مو نشونت بدم تا ببینی چقدر تا ته وجودم ریشه کردی ولی نشد 🙃 دلم میخواد یه روزی خشممو روت خالی کنم ...تا دیروز همه جا اسم تو بود،یواش یواش همه چیز برعکس میشه 

فکر کن ،رو به رو شدم بود با فرد مورد علاقه ی سابقم ،جلوی دوستم مزخرف بازی درآورده بود و. میدونه که دوستم بهم میگه ...

اون از عمدا صدا زدنای دوستاش ،سر راهم قرار گرفتناشون که تو مسیرایی که هستم عموما میبینمشون و منم بی محلی و فرار پیشه میکنم ...

تا اینکه اینو دیدم ،از فاصله ی فحش و توهین و اخم ،یه هو با شور و هیجان ثحبت از شخص جدید کردم ...

این جمله میمونه تا حماقتم رو فراموش نکنم !کاش میشد 🫀مو نشونت بدم تا ببینی چقدر تا ته وجودم ریشه کردی ولی نشد 🙃 دلم میخواد یه روزی خشممو روت خالی کنم ...تا دیروز همه جا اسم تو بود،یواش یواش همه چیز برعکس میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلیل خوشحالیت چیه این وسط 

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
2728

والا اگه خودتم فهمیده باشی چی نوشتی

من با همتون دوستم و همتونو  دوست دارم 😘😘😘😘برای حاجتم یه صلوات میفرستی لطفا چرا به فهرست میگید لیست؟چرا به فراگیر میگید وایرال؟چرا به اندازه میگید سایز؟چرا به زمان میگید تایم؟چرا به زوج میگید کاپل؟چرا به ناز میگید کیوت؟چرا...با مرحوم فردوسی خصومت دارید

هر چند در حال حاضر از پسرا متنفرم و حتی نمیتونم روی خوش به کسی نشون بدم ،طفلی این وسط پسری که مشخصه بهم علاقه مند هم هست رو دو بار غیر مستقیم با حرکاتم روندم ...

اون سری که درباره ی همین شخص حرف میزدم و تا مدتها آفتابی نمیشد جلوم ،چند روز پیشم قشنگ معلوم بود میخواست بیاد حرف بزنه ،قشنگ اومد تو حلقم ولی خوب مثل اینکه شنید بازم که از پسرا متنفرم و فرار کرد با عصبانیت ...

ایشونم شده این وسط بلاتکلیف ماجرا ،واقعا پسر خوبیه ،آرومه ،بی حاشیه ست ولی مشخصه یه غمی داره ...

کاش میدونستم چیه حداقل مثل یه دوست کمکش میکردم ولی نمیتونم احساسی داشته باشم بهش ...نمیدونم شایدم یه روزی عاشقش شدم ولی الان نمیشه ،من الان با آدمای بهتر از اونی که هم تایپمن دارم آشنا میشم ...

حتی اونی که من دوستش دارمم از این میترسید ولی وقتی فهمید دوستش دارم عوض شد ...

من از اینکه پسری بفهمه دوستش دارم وحشت دارم ...

واقعا دیگه مثل چند مدت پیشم جسور نیستم ،من از تمام پسرای این سرزمین و رفتاراشون و نا متشخص بودنشون وحشت دارم 

2740
با کی هستی طفل معصوم

فعلا طفل معصوم منم 

دلیل خوشحالیت چیه این وسط 

هیچی ...

متوجه نشدم

برای خودم نوشتم 

والا اگه خودتم فهمیده باشی چی نوشتی

من که میفهمم ...

چون کسی در جریان نیست ننیفهمه 

در اون دانشگاه رو گل بگیرن  صحبت نه ثحبت 💩✌️

ادب لطفا ...

ث و ص کیبورد من پیش هم هستش ...املای من خیلیم خوبه ولی چون سریع تایپ کردم بررسی نکردم !

چه ربطی به دانشگاه و ...داره ،اتفاقا دارم تو یه دانشگاه و رشته ی تاپ تحصیل میکنم بدون هیچ سهمیه ای ،مدال افتخار بهت میدن بفرما برای غلط گرفتن 😂خودم خدای غلط گرفتن از بقیه ام ولی چون درس دارم اومدم برای خودم بنویسم و برم 

یه چیزی آدم مینویسه برای خودش ،یه هو میان میگن نمیفهمیم ،خوب مجبورین وسط تاپیکی که قرار بود پشت سر هم باشه و قفل بشه پیام بذارین 😂

حالا یه تاپیک مهم باشه هیچکسی نمیاد !