2737
2734

7 ساله زنشم 5 سال با مادرش شریک بودم بخاطر اوضاع مالی و شرایطمون دو ساله روستا اومدم بابام خونش تهرانه ما 200 میلیون میتونیم جور کنیم مامانش خیلی اذیتم می‌کنه و زخم زبان میزنه بابام گفته یکی از خونه هامو تو بهترین جای تهران میدم 200 میلیون رهن کامل فقط بخاطر شما من نمیتونم اینجا دووم بیارم خستم شوهرم اول گفت صد در صد میریم الان میگه نمیشه بریم جای دیگه نریم تهران من نمیخوام اینجا باشم به چه زبونی بگم گفتم اگه منو انتخاب کردی که میریم اگه خانوادت و شهرت من ازت جدا میشم چون اذیتم  خیییییلی بنظرتون حق با کیه من دیگه خستم میگه همینجا وایسیم من یه محله دیگه خونه میگیرم گفتم اصلا من نمیتونم اینجا باشم .....من خیلی صبر کردم براش در حد توانش خونه تو تهران براش جور کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
برعکس من شوهرم میگه بریم تهران زجه میزنه من دوست  ندارم  خانوادشم همینجان ولی میخاد بره ه ...

آره واقعا من خیلی صبوری کردم دو ساله هستم تو روستا بدون هیچ امکاناتی

2738
اگه از اول تهران زندگی میکردین و قرار بوده تهران زندگی کنین حق کاملا با شماست 

قرار بود دو سه سال اینجا بمونیم بریم تهران اما شد هفت سال اینجا اذیتم میکنن اگه نیاد جدا میشم

اگه از اول تهران زندگی میکردین و قرار بوده تهران زندگی کنین حق کاملا با شماست 

منم یکی از جاریام از اول میدونس خونش تو شهر خودشون نیس از وقتی ازدواج کرد هیییی سر اینم داستان درست کرد ک برم پیش مامانم الانم شوهرش میخواد جداشه میگه برو پیش مامانت 

parasoo1989@
منم یکی از جاریام از اول میدونس خونش تو شهر خودشون نیس از وقتی ازدواج کرد هیییی سر اینم داستان درست ...

من نمی گم برم پیش مامانم من میگم آزاد شم از اینجا  خانوادش از اون مغز های زنگ زده هستن و اونجا کار و درآمدمون بیشتره 

من نمی گم برم پیش مامانم من میگم آزاد شم از اینجا  خانوادش از اون مغز های زنگ زده هستن و اونجا ...

نه من منظورم شهر محل زندگی اینا بود. وگرنه میدونم شما چی میگی. 

چجوری اشناشدید باهم اونا توروستا و شما....

parasoo1989@
2706