2733
2734
عنوان

چقدر حرصم میگیرهههه ازتون

117 بازدید | 15 پست

فکر کن تو یه تاپیکی پست گذاشتی 

بعد میری میای میبینی چند تا اعلان داری

چند نفر جوابتو دادن

میری تو تاپیک میبینی تعطیل شده

کاش حداقل میشد فهمید جوابشون چی بوده 

اهههه

چرا تعطیل میکنید آدم باشید خب

من که سر یه تاپیک که نظر پرسیده بودم راجع به رابطه جنسی قبل ازدواج تعلیق شدم😂

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هنوز دو ساعت تایپ نکردی بعد موقع ارسال بفهمی تاپیک تعطیل شده:)))

هنوز با کسی تو این تاپیکها دعوات نشده توهین کنه تو متنو تایپ کنی ببینی تعطیل شده💔😂😂😂😂

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
هنوز با کسی تو این تاپیکها دعوات نشده توهین کنه تو متنو تایپ کنی ببینی تعطیل شده💔😂😂😂😂

وای😂

وقتی اخرین نفر اون فحش میده و تو میای جواب بدی میبینی قفل شده تاپیک ..

دیدی دلشوره هام بیجا نبودن💔
وای😂 وقتی اخرین نفر اون فحش میده و تو میای جواب بدی میبینی قفل شده تاپیک ..

💔💔💔😂😂😂

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2740
خیلی مخصوصا اگر وسط ی بحث باشیو دوساعتم ی متن بلند بالا تایپ کردہ باشیو نتونی جواب طرفتو بدی

واقعا باید یه فکری به حال این مشکل بکنن الکی تاپیک هارو تعطیل میکنن یا قفل میکنن

2706