2733
2734
عنوان

شهر ما خیلی دلگیر و ساکته.....

251 بازدید | 15 پست

لطفا اسم شهر رو نپرسید

شهر کوچیکی هم نیست مرکز استان زندگی میکنیم ولی آب و هوای گرفته و دلگیری داره و خیلی ساکته 

حتی پارک و سینما و بازار میرم جمعیت کمه دلم خیلی میگیره.اون عده کمی هم که تو خیابون میبینم همه عجله دارند کارشونو انجام بدن برگردن خونه و کلا خصوصیت مردم شهر اینه حوصله گشت و گذار ندارن. مکان تفریحی و پارک خوب زیاد داریم ولی اینقدر سوت و کوره آدم حالش بد میشه تنهایی بره.وقتی با تهران و جمعیتش مقایسه میکنم میبینم شهرمون خیلی دلگیره

من یه مقدار افسردگی هم دارم نمیدونم شاید برای همینه 

انگار تو زندانم دلم یه سوژه برای تفریح و شادی میخواد حتی شده الکی برم بیرون یه گشتی بزنم جمعیت رو تماشا کنم 

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سمنان نیستی احیانا؟

ما یه بار رفته بودیم، فکر کنم به خاطر گرمی هواش مردم‌نمیتونستن روزا بیان بیرون و اکثرا خلوت بود

به شخصه هیچ شهری غیر تهران نمیتونم تحمل کنم

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی 
ببخشید مگه انتظار داری اون ی عهده بمونن سلام علیک کنن باهات

هیچ جای تاپیک من همچین چیز مسخره ای نگفتم 

یه بار دیگه بخون کاملا واضح گفتم

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...

قم نیستی؟

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟
2740

چرا؟

شهر ما هم کوچیکه ولی رسم و رسوم هاش آدم ها رو دور هم جمع می کنه

اعیاد و ولادت ها جشن میگیرن و شهادت ها روضه های محلی

حتی کوچیک بودنش باعث میشه همه هم رو بشناسن و سلام علیک داشته باشن

ما هم بدتر از شما مرکز استان هم نیست  خودتون برین چکار به کسی دارین

آخه فکر کن تو سالن سینما فقط شما باشی و بر فرض دو نفر دیگه 

بری پارک ببینی هیچکس نیست.بری بازار همینطور خلوت.بلیط مکان تفریحی بگیری فقط خودت باشی تو اون محیط

گفتنش آسونه ولی همین مردمی که ظاهرا نقش خاصی ندارن بودنشون انگیزه میده آدم تو پارک بچه ها و خانواده های زیاد ببینه دلش باز میشه یا تو مرکز خرید یکم جنب و جوش میبینی 

اب و هوا هم خیلی بده انگار رفتم قبرستون وقتی هیچکس نیست

گفتی میخان خرید کنن و برگردن😃

دارم میگم اکثریت با عجله دنبال انجام کارشون هستند مثلا طرف همون فروشگاه اول خریدش رو می‌کنه و تمام حتی خیلی اهمیتی به کیفیت خریدشون نمیدن در این حد بی حوصله!ولی خیلی شهر ها دیدم مردم با حوصله تری دارند و اصلا گاهی برای تفریح میرن پاساژ گردی و کافه و....اینقدر بی حوصله نیستند که همه جا خلوت باشه 

2706