2737
2734
عنوان

زود نیس پشمامو بزنم ؟؟؟

744 بازدید | 40 پست

بشون قول دادم بزارم تیر ک تموم شد میرم حموم حال ندارم واقعا یه سریا چطور هر هفته  میرن هلو میشن من  در حال حاضر حال غذا خوردن و خوابیدن ندارم   

اگر منو تو یه تاپیک دیدین  یه دوتا فش بدین برم بشینم سر درسم آدم بشو نیستم      از سال ۹۸ با سایت اشنا شدم   دنیای عجیبیه نی نی سایت 😅   🤭      اوضاع خیلی بی ریخته    تو ک تا اینجا اومدی  برای قبولیم ی صلوات بفرس برام 🙃 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه بابااونم زوده بزارماهی یه بار😁😁 واسه آدم مجرد چرابایدهروزبزنه و هلوکنه😄

اخی بلاخره یکی تایید کرد  من باهاشون کنار اومدم 

اگر منو تو یه تاپیک دیدین  یه دوتا فش بدین برم بشینم سر درسم آدم بشو نیستم      از سال ۹۸ با سایت اشنا شدم   دنیای عجیبیه نی نی سایت 😅   🤭      اوضاع خیلی بی ریخته    تو ک تا اینجا اومدی  برای قبولیم ی صلوات بفرس برام 🙃 
2738
بزار بلند بشه بباف

الانم میشه ها یکم فقط از زیر دست در میره  

با چی میزنی

هر چی باشه تنبلم الانم  حالم انقد بده ک بیشتر از دو دقیقه نمیتونم تو حموم وایسم 

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
منم بریم لیزر راحت شیم

بزار تابستون بیاد     ع اون شنبه هاس ..

از وقتی ازدواج کردم ماهی یبار اپیلاسیون میرفتم راحت 

الان از وقتی حامله شدم فک کنم به نظافت و تمیزی ویار دارم بزور میرم حموم بزور موهامو شونه میکنم حتی موهامو کوتاه کردم تا کمتر وقت بگیره روتین پوستیمو روتین موهامو که قبل بارداری انجام دادم الان انحام نمیدم میرم بیرون حوصله ارایش ندارم حتی ضد افتاب هم نمیزنم صورتمو هم فقط با اب میشورم🫤🙀

الان از وقتی که حامله شدم یعنی دوماهه پشمامو نزدم🫤

البته بجز جاهایی که قابل دیده مثل مچ دست ها و انگشتا و اینا

2706