2737
2739

پدرشوهرم برای بدنیا اومدن بچم قربونی نکرد حالا بچه خواهرشوهرم بدنیا اومده میخوان قربونی کنن مادرشوهرمم مجبورش کرده که قربونی کنن حالا منو شوهرم ناراحتیم خیلی ناراحتیم البته شوهرم به روی خودش نمیاره. حالا موقع قربونی کردن همه هم دعوتن به شوهر منم گفتن بیاین نمیتونم نرم چون نمیخوام دعوا بشه نمیدونم وقتی رفتم چه رفتاری کنم باهاشون؟ شما باشید چیکار میکنید؟

سرسنگین باشه تیکه هم خیلی نامحسوس بنداز

باشکوه مثل قو ❤️🦢 موجودی که زمان مرگش رو میدونه و موقع مرگ از جمعیت جدا میشه و تنهایی میمیره :) در تمام عمرش فقط یک بار جفت انتخاب میکنه و تنها دو بار آواز میخونه یکی لحظه آشنایی با جفتش و یکی زمان مرگش 🖤           تایپ شخصیتم INFP آدم احساسی هستم نسبتا                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو بشین یه گوشه نه گرم بگیر نه چیزی بگو . یه لبخند ملایم رو لبت باشه و به روت نیار

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2728
2738

ھیچی ب روی خودت نیار چون متھم میشی ب حسادت از طرفیم اونا اختیار مالشونو دارن درستہ کہ فرق گذاشتن باعث شدہ شما ناراحت بشی اما در واقع نمیتونی اونارو مجبور ب کاری کنی در عوضش از ھمسرت بخواہ اگر توان مالیشو دارہ خودش در حد توانش بھت برسہ

محبت زوری که نمیشه.

خوب شاید خواستن جلوی داماد دختر رو ببرن بالا.

اینکه چرا برای پسرشون انجام ندادن و برای دخترشون انجام دادن فقط باید بین شوهر شما و پدر و مادرش مطرح بشه.

شما مهمونیت رو برو

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
من رفتم راحت هم غذا خوردم معذرت می‌خوام ببخشید به تخمدان چپمم حسابشون نکردم 😁😁😁😁😁😁

برای شمام همین اتفاق افتاد؟

من میگم اگه برم میگن هربلایی سرش بیاریم اسکله نمیفهمه. اگه نرم دعوا میشه 

دقیقا برای منم این اتفاق افتاد، وقتیم گفتم گفتن باید شوهرت می‌خرید، دیگه منم فراموش کردم رفتم کلی ام ...

و اینکه برای من هر کدوم پنجاه تومن گذاشتن پاکت آوردن، اما برای خواهرشوهرم کادوهای میلیونی، منم دویست دادم مادرشوهرم گفت کمه آخه، گفتم من دفترمو نگاه کردم اون پنجاه داده بود، گفتم پنجاه بدم زشته برای همین دویست دادم، دیگه چیزی نگفت ولی مشخص بود ناراحت شده

برای شمام همین اتفاق افتاد؟ من میگم اگه برم میگن هربلایی سرش بیاریم اسکله نمیفهمه. اگه نرم دعوا میش ...

آره منم پدرشوهرم برای دوتا پسر جاری هام گوسفند قربونی کردن ولی برای پسر من نه 

من و همسرم رفتیم من که کلا همیشه باهاشون خیلی رسمی رفتار میکنم به روی خودمم نیاوردم ولی همسرم به خواهرش گفته بود 

ببین کلا خودتو بکش کنار مهمونیاشونو برو رفت و آمد کن ولی با حفظ یه سری از چیزا 

نه زیاد خودتو بگیر نه زیاد صمیمی باش 

چون هر اتفاقی بیفته از چشم عروس میبینن

محبت زوری که نمیشه. خوب شاید خواستن جلوی داماد دختر رو ببرن بالا. اینکه چرا برای پسرشون انجام نداد ...

شوهرم بهشون گفته اگه اینکارو کنید ما ناراحت میشیم ولی اصلا ناراحتیه مارو در نظر نگرفتن کار خودشونو کردن. حالا اگه نریم یا چیزی بگیم میشیم آدم بده به این فکر نمیکنن که خودشون مقصر این دلخوری شدن

2706