2733
2739
عنوان

از مادرم بیزارمممممم

| مشاهده متن کامل بحث + 168 بازدید | 16 پست
چرا🙁

وقتی کنارشون ارامش ندارم وقتی خاطرات قدیم یادم میاد وقتی پدرو مادرم از مجردیم تا الان رعایت نمیکنن و هر حرف و حرکتی انجام میدم ادم دیگه دلش نمیاد بره اونجا. پدرو مادرم جلوی مردم قیافه و رفتار مذهبی دارن جلوی من خجالت نمیکشن هر حرفی و هر رفتار زناشویی انجام میدن و فکر میکنن روی من تاثیر نداره پدرو مادرم با اینکه مذهبی هستن و تحصیل کرده رفتارشون اصلا با شخصیت نیست جلوی من رعایت نمیکنن منم کنارشون استرس میگیرم اصلا دوست ندارم ثانیه ای کنارشون باشم فقط استرس و انرژی منفی میدن واسه زندگی من تصمیم گرفتن و نزاشتن جوری که دوست دارم زندگی کنم هیچوقت نمیبخشمشون خدا ازشون نگذره که با روحم بازی کردن با ایندم بازی کردن ولی منم بیکار نمیشینم منم ازارشون میدم اصلا خونه شون نمیرم و هرموقع میبینمشون زهرمو بهشون میزنم باید عذاب بکشن چون سالها منو عذاب دادن روزی هم که بمیرن سر قبرشون نمیرم تا مردم بفهمند اینا چه جور ادمی بودن جدیدا هم تصمیم گرفتم خجالت رو کنار بزارم هرکی ازم پرسید چرا نمیری خونه مادرت واقعیت رو بگم و ابروشونو ببرم

خیلی چیزا  یکیش این من از بس اینا اذیتم کردن دکتر بهم گفت دچار بیماری ای بی اس شدی از ناراحتی ...

الهی عزیزم چقدر شرایطمون شبیه همه

منم هفته بعد آزمون استخدامی دارم و فقط  دارم گریه میکنم

منم از فشار روانی هفت ساله وسواس و افسردگی شدید گرفتم و دکترم گفته مستعد ام اس هستی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷