2733
2739

از سر جلسه که برگشتم تا حالا رو تخت ولو ام

جون ندارم گوشی رو بلند کنم زور گرفتمش الان🤕

باید حتما یه حموم حسابی برم یعنی مجبورم که برم از بعد عید تا حالا نرفتم هم مو هام چرب شده هم گلاب به روتون بو آدمیزاد نمیدم دیگه

ولی حالشو ندارم

بندازم فردا برم؟

لطفاً بگین آره 😅😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با همین عطر خوش رفتی جلسه امتحان؟

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2731

شوخی میکنی از بعد عید نرفتیییییییی؟

اینستاگرامم ne.83hoseini@من یگانم دختر ته تغاری تابستون متولد83 کاربری شهریورجانان و راحیل31320 هسدم  بالاخره می‌رسیم به اونجایی که صائب میگه، آرامش است آخرِ اضطراب‌ها.. 🌱🧡️  اگر کار میکنی اگر مطالعه میکنی اگر ورزش میکنی اگر از خانوادت حمایت میکنی اگر تلاش میکنی به بهترین خودت تبدیل بشی اگر کاری ازت برمیاد و برای بقیه انجام میدی و اگر کسی تاحالا ازت تشکر نکرده! من ازت تشکر میکنم که دنیارو به جای بهتری تبدیل میکنی  

چیبیییئیئیی

خدایا بخاطر همه نعمت های که بهمون دادی شکرت🌿❤️    نی نی سایت خونه و پناهگاه ما خانوماست یه خونه شلوغ و پر از صدا خدایا کسی از اهل این خونه رو ناراحت نکن الهی آمین 🤲🏻عین خونه پدریمون میمونه هر چقدر تعلیق میشیم باز برمیگردیم 
2738

از عيد حموم نكردي😐😐😐خواهر بگو جرم گير بخرن ببرنت يجا كه وان داره بندازنت تو تركيب لوله باز كن و جرم گير تا فردا خيس بخوري

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

از بعد عید حموم نرفتی؟؟؟؟؟

بیچاره اطرافیانتون

بخدا ما هم درس خوندیم کنکور دادیم ولی یروز درمیون حموم رفتیم

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2706