2737
2734
عنوان

خانواده شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 988 بازدید | 60 پست
واقعا نمیفهمم شما شماها خیلی خوبید که حتی در این حد هم انتظار ندارید یا من خیلی بدم 

نه تو بد نیستی مطمئنم تو احترام گذاشتی و کارایی کردی که الان منتظری اونا هم مثل خودت رفتار کنن،ولی دیگه نمیفهمن باید متقابل باشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا خاله ام فوت شد مادرشوهرم ب چهل نرسیده فحشش داد.منتظرم خواهرش فوت شه بعد دارم براش

واقعا نمیدونم اینا چه موجوداتی هستن که باهاشون زندگی می‌کنیم شوهر من تو خاک سپاری به من یه چیزی گفت که....

امیدوارم یه جوری بچرخه یه چیزی بگی یا کاری کنی که تا ته دلت خنک شه

واقعا چرا انتظار داری پدرشوهرت به مادربزرگت سر بزنه!!!! مگه فامیل باشید والا هیچ رفت وآمدی منطقی و ...

چون من عروسشون هستون به احترام من ب مادربزرگ من سر بزنن هیچ اتفاق بد و ناگواری نمیوفته عزیزمو احترام ب من بذارن ب خودشون گذاشتن و منم تو چشمم هست با جون و دل براشون ی کاری میکنم اینجوری اخه ب درد چی میخوره ک عروس و جدا میدونن مگه ادما وقتی ازدواج میکنن قرار نیست خانوادها نزدیک تر بشن؟

2728
چیشده که همچین توقعی برات پیش آمده؟ مادر بزرگ تو به پدرشوهرت چه ؟

منم برام عجیب بود

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟

شاید رسم رفت وآمد با فامیل عروس ندارن

https://mastura.ir/?invite=FKfQ4VAgqmحجاب از نظر ائمه علیهم السلام: *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم از حضرت جبرئیل سوال نمود که آیا فرشتگان خنده و گریه دارند؟ جبرئیل فرمود: بله. زمانی است که زن بی‌حجابی و بدحجابی می‌میرد، و بستگان او را در قبر می‌گذارند و روی آن زن را با خشت و خاک می‌پوشانند تا بدنش دیده نشود. فرشتگان می‌خندند و می‌گویند: تا وقتی که جوان بود با دیدنش هر کسی را تحریک می‌کرد و به گناه می‌انداخت، او را نپوشاندند، ولی اکنون که مرده و همه از دیدنش نفرت دارند او را می‌پوشانند! *رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم : یک گروهی که وارد جهنم می‌شوند، زنان بدحجاب هستند. (کنزالعمال، ج ۱۶، ص ۳۸۳) *امام صادق علیه السلام: برای زن مسلمان، جایز نیست که روسری (مقنعه) و پیراهنی بر تن کند که بدنش را نپوشاند. (وسایل الشیعه، جلد ۳۰، ص ۵۱۸۱) *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم : هر زنی که به خداوند سبحان و روز قیامت ایمان دارد، زینتش را برای غیر شوهرش آشکار نمی‌کند و همچنین موی سر و مچ [پای] خود را نمایان نمی‌سازد و هر زنی که این کارها را برای غیر شوهرش انجام دهد، دین خود را فاسد کرده و خداوند را نسبت به خود خشمگین کرده است… (مستدرک حاکم، ج ۲، ص ۵۴۹) من به آدمهای بد زندگیم یه تشکربزر گ بدهکارم اونا بهم یاد دادن عاشق خودم باشم
چون من عروسشون هستون به احترام من ب مادربزرگ من سر بزنن هیچ اتفاق بد و ناگواری نمیوفته عزیزمو احترام ...

اگه مادربزرگ شوهرت بود به پدر و مادرت درهمین حد می رسید که مادرت حالشو بپرسه

https://mastura.ir/?invite=FKfQ4VAgqmحجاب از نظر ائمه علیهم السلام: *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم از حضرت جبرئیل سوال نمود که آیا فرشتگان خنده و گریه دارند؟ جبرئیل فرمود: بله. زمانی است که زن بی‌حجابی و بدحجابی می‌میرد، و بستگان او را در قبر می‌گذارند و روی آن زن را با خشت و خاک می‌پوشانند تا بدنش دیده نشود. فرشتگان می‌خندند و می‌گویند: تا وقتی که جوان بود با دیدنش هر کسی را تحریک می‌کرد و به گناه می‌انداخت، او را نپوشاندند، ولی اکنون که مرده و همه از دیدنش نفرت دارند او را می‌پوشانند! *رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم : یک گروهی که وارد جهنم می‌شوند، زنان بدحجاب هستند. (کنزالعمال، ج ۱۶، ص ۳۸۳) *امام صادق علیه السلام: برای زن مسلمان، جایز نیست که روسری (مقنعه) و پیراهنی بر تن کند که بدنش را نپوشاند. (وسایل الشیعه، جلد ۳۰، ص ۵۱۸۱) *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم : هر زنی که به خداوند سبحان و روز قیامت ایمان دارد، زینتش را برای غیر شوهرش آشکار نمی‌کند و همچنین موی سر و مچ [پای] خود را نمایان نمی‌سازد و هر زنی که این کارها را برای غیر شوهرش انجام دهد، دین خود را فاسد کرده و خداوند را نسبت به خود خشمگین کرده است… (مستدرک حاکم، ج ۲، ص ۵۴۹) من به آدمهای بد زندگیم یه تشکربزر گ بدهکارم اونا بهم یاد دادن عاشق خودم باشم

عزیرم همون زنگ زده کافیه و احترام گذاشته

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
2740

https://mastura.ir/?invite=FKfQ4VAgqm

واقعا نمیدونم اینا چه موجوداتی هستن که باهاشون زندگی می‌کنیم شوهر م ...

دخترم فوت شد همین خواهرمادرشوهرعفریطه ام دستاش بردب اسمون و خداروشکرکرد.دوسال کلا باهمشون قطع ارتباطم.ب همسرمم همیشه میگم روز مرگ خاله ات ناراحت نش میخام خداروشکرکنم و پیشاپیش هرچی ازدهنم دربیاد راجب مادرش و خاله اش صدهابارگفتم.انسانم ارزوست...

2706