2737
2734
عنوان

خانواده شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 988 بازدید | 60 پست
زنگ زدن چیه؟؟ اونا باید میامدن خاک سپاری ، مسجد

بله قطعا که باید میومدن ..

ولی خب اینجا یه عده میگن پر توقع نباش🙄

چی بگم والا 

شوهرم خیلی شرمنده خانواده‌م شده ... همش عذرخواهی میکنه 

یه جاهایی سکوت بهترین جوابِ ولی ای کاش میشد فریاد زد.....
من اصلا از خانواده شوهر توقع ندارم احوال خانواده خودم بپرسن یا عیادت بیان،چه ربطی به اونا داره،مادرم ...

واقعا نمیفهمم شما شماها خیلی خوبید که حتی در این حد هم انتظار ندارید یا من خیلی بدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خب مادرشوهرت زنگ زده احوالپرسی کرده دیگه. بیشتر از این چه توقعی داری؟

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
چرا تو پدرشوهر منو نمیشناسی اینقد از خود متشکر و خودخواه هست که نمیدونی باورت میشه ما خودمون با سوهر ...

ببین عزیزم من در مورد این مسئله گفتم، وظیفه همسرت ملاقات بوده ولی واقعا وظیفه اونا نبوده عزیز دلم، در مورد کارای دیگشون بهت حق میدم

2728
یکم انتظارت زیادیه عزیزم  مگه ما خانواده شدهرامون عید ب مادربزرگامون سر میزنن ؟؟ بعد شما گ ای ...

اره خانواده من برای تمام مراسم های مادربزرگ شوهرم اومد از خاکسپاری تا چهلم اونا برای خاکسپاری پدربزرگم هم نیومدن بعد که من گله کردم گفتن کار داشتیم خاهر شوهرمم که حتی زنگم نزد فقط ی پیام بعدم گفت من پیامی هستم 

خانواده شوهرم منم بیمارستان باشم بهم سر نمیزن حتی پسرشون 😂😂😂 دلم واسه شوهرم میسوزه همش میگه من ج ...

چقد شوهرت شبیه شوهر منه اره خانواده شوهر منم عیش و نوشاشون با خودشونه موقع بدبختی یاد پسرشون میفوتن 

ما عید میخواستیم بریم عید دیدنی بعد ک از مسافرت اومدن قرار شد بهمون خبر بدن خبر ندادن یه شب رفتیم پارک مادرشوهرم بهم کادو داد گفت اره گفتم حالا شاید دیر بشه بخواین بیان کادوتونو اوردم اینجا من گفتم باشه عزیزم حالا که قابل ندونستی بیام خونت نمیام دیگ مگه من برا یه کادو ۲۰۰ تومنی میخواستم بیام خونت میخواستم احترام بذارم 

چقد شوهرت شبیه شوهر منه اره خانواده شوهر منم عیش و نوشاشون با خودشونه موقع بدبختی یاد پسرشون میفوتن& ...

آره دقیقا موقعه بدبختی و کار یادشون میفته پسری هم هست😵‍💫

لطفا سر به سرم نذارید من لوسم😢😔🥺

واقعا چرا انتظار داری پدرشوهرت به مادربزرگت سر بزنه!!!!

مگه فامیل باشید والا هیچ رفت وآمدی منطقی و واجب نیست باشه

به بعضی تاپیکام فقط باید گفت عجب🤔🤔😐🤔😐🤔😐🤔😐🤔😐😐😐🤔😐😐🤔
2740

من مادرشوهرم خیلی محترمه

محترم ترین مادرشوهری که دیدمه

تا حالا نیومده خونه مادربزرگم

اصلا چ دلیلی داره بیاد😖

واقعا خیلی عجیبین برام

از اون طرفم خیلی راحت با اسامی گاو ... صداشون میکنید

یعنی شما خوبین اونا بد؟😀

تومیگی عیادت و زنگ.من میگم مادربزرگم فوت شد خانواده شوهرم هیچکدوم مجلس نرفتن و حتی ی تسلیت خشک  هم نگفتن‌

روزگارتوچرخش،پدرشو۶ر وبرادرشو۶رم فوا شد مث یخ رفتم مث غریبه ها نشستم یجا.و شرخاکشم خداروشکربچم کوچیک بودنرفتم.بعضیا گاوونبلانسبت

ربطشو به پدرشوهرت متوجه نشدم

درمان تضمینی بواسیر یا همورویید،سه روز.    روزی سه بار.     به مدت 20تا 30دقیقه.       توی تشت آب گرم بشینید   گره ها باز میشن وخون از گره خارج میشه     هرکی به دردش خورد 10تا صلوات بفرسته برای سلامتی و ظهور امام زمان.           خدا به شیطان گفت به آدم سجده کن ،شیطان گفت سجده نمیکنم ولی یجوری عبادتت میکنم که هیچ موجودی قبل و بعد من اونجوری عبادتت نکرده باشن.  ،خدا گفت نه من اینجوری میخوام میخوام تو منو طبق اراده و خواست خودم اینجوری عبادت کنی نه اونجوری که خودت میخوای......شیطان قبول نکردو رانده شد .....الان هم همون شگردو به کار میبره،خدا ۱۲۴ هزار پیامبرو فرستاد آخرم پیامبر مارو وقرآن و قشنگ فهموند که از ما چجور عبادتی و میخواد .....نماز بخونید روزه بگیرید باحجاب باشید و ......اما بازم بعضیا میگن دلت پاک باشه بسه ...دل پاک به چه دردی میخوره خدارو اونجور که خودش میخواد عبادت نکنیم!!!!!!!.            آیت الله بهجت میگه دنیا خانه ی بلاست...........         چه توقعاتی از خونه ی بلا دارید     
2706