2733
2734
عنوان

بچه فامیلمون همش اینجاست😣

334 بازدید | 25 پست

من عاشق بچه ها بودم و هنوزم دوست دارم اما الان دیگه حالو حوصله اون موقع رو ندارم سنم داره میره بالا اعصاب خودمم ندارم چه برسه بچه های مردم که نوع تربیت و اخلاق و رفتارشون چیزیه که من فراریم ازش 

برای همین زیاد تحویل نمیگیرم هرچیم به رو میارم که حوصله بچه هارو ندارم انگار نه انگار باز فامیلمون بچشو میاره برا من نگهش دارم تا بره به کاراش برسه (بچش کلاس دومه)

از بچگی میومد ولی الان سنش یه جوریه رو مخه هرکاری بگم نکن همون کارو میکنه 

زنه خیلی خوبیه بدی ندیدم ازش زشته بگم نمیخوام دیگه نگه دارم بچشو؟

اخه پیش پیش میگه مارال پیشت بمونه چندساعت؟مسئولیتش با خودمون روم نمیشه بزارمش خونه خواهرم 

چی بگم اخه؟

من امروز باید پریود بشم اعصاب صفر جونم داغونه 

یه سوالو ۴۰۰بار میپرسه بهش میگم خصوصیه ادم هرسوالیو نمیپرسه نمیفهمه باز تکرار میکنه بچه خودمم که نیست دعواش کنم 

ماهواره رو قطع میکنم میاد به زور میخواد وصل کنه که بقول خودش زنایی که میرقصنو ببینه میگم خرابه نمیفهمه که 

تا رسید ده بار گفت گشنمه من تند تند غذاشو‌اماده کردم دیدم براخودش بستنی برداشته تو یخچال میخوره بعد پشت بندش یواشکی داره بیسکوییت میخوره بعد پفک 

گفتم نخور من دارم غذا میپزم بعد غذارو یه ذره هم نخورد 

گفت خوشم نمیاد از این خودش گفت اینو بپز 

در راه رو رو باز میکنه هرچی میگم ببند من لباسم نامناسبه گوش نمیده تا صدا میشنوه باز میکنه بعد همسایه ها فکر میکنن من دارم میپامشون

بخدا من خیییلی تحمل کنم بچه خودمه باز اگه بچه خودم بود دعواش میکردم یکم اخه نمیشه حرف زد به بچه مردم 

توروخدا اگه میخوایین بچه بیارین اول شرایطتونو ببینید 

ادم یه بار دوبار ده بار بچشو میسپاره دست مردم درست نیست

فامیل خیلی نزدیکمه نمیتونم بگم اینجا ولی جزو خونوادمه ولی باز من برام سخته داغونم بخدا جالبه بهم میگه چرا بچه نمیاری میگم حوصله ندارما 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

وای چه صبروطاقتی داری تودختر😮😮من اگه جای توبودم دفعه دوم دیگ دعواش میکردم ک بره ب مادرش بگه اونم دیگ نمیاره..رفتارخوب نشون دادی ک همش میارتش اونجا..فکرمیکنه عشق میکنیدباهم چون بچه ام انگارندارین..من جای تواعصابم خورد شد بااین کارهایی ک میکنه

روزی میرسدمردان کوچک من،بزرگ مردی میشوندکه برای نگریستن به چهره ماه مردانهِ شان بایدسربالاکنم😍🥲🧿       

یبار نه بگو‌یه عمر خودتو خلاص کن ،نمیتونم بگم و نمیشه رو بزار کنار ،بگو شرمنده نزدیک پریودمه حالم خوب نیست ،ببین همیشه نگهش داشتی یبار بگی نه ناراحت میشن و خوبی های این چند وقته به چشمشون نمیاد چرا.؟؟؟چون شما پرتوقع بارشون آوردی ،یه خط درمیون بهونه بتراش،یبار بگو سرماخوردم یبار بگو خودم بیرون برنامه دارم یبار بگو خونه ی مادرمم ،نمیشه همیشه و هر روز نگه داری هر چقدرم خوبی کرده باشه در حقت باید خودش بفهمه ....نمی‌فهمه ؟؟؟شما یه خط در میون قبول کن گلم

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
کی ندونه بگو من حوصله ندارم ببرش مهد با احترام بگو له به ی بچه ی اون نیستی که

میدونی این به دنیااومد من خیلی بهش محبت کردم ولی الان بزرگه اعصاب میخواد داشتنش اون فکر میکنه من هنوز همونم البته ده بار غیر مستقیم گفتما بعد ازاونایی که حرفو زیاد میکنه رک دوست ندارم بگم نمیدونم غیر مستقیم چجوری بگم دیگه

2706