2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بزن برقص🙁 چه خبره مگه.

من همچین چیزایی تو خانوادشون ندیدم. فقط عید نوروز و یلدا

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.

من مازنی ام اما هیچ رسمی برای عید قربان برای عروس نداریم 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
منم خبر ندارم اینجوری شنیدم  یعنی عید قربان عیدی نمیبرن؟

والا خانواده همسرم که مال رشت ان ازین رسمای دینی ندارن. بازم شاید شهرای دیگه ش فرق کنه

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
2740

عزیزم گوسفند میگیریم

و لباس شیک مثل مانتو روسری مجلسی یا چادر مجلسی و کفش و..

یه طلای کوچیک مثل گوشواره یا انگشتر یا النگوی ریز همراهش میذاریم.

ما سمت لاهیجان هستیم البته ..تالشی نیستیم.

قدیمتر که  اینقدر گرونی نبود کلی مناسبت بود که یا چیزی میبردن یا جشن میگرفتن الان ور افتاده د ...

ما ترکیم تمام رسوم اجرا میکنیم 

خودم عروس شمالیا شدم هیچی رسم ندارن نه خرید بله برون نه عقد عید با زور من خرید کردن 

عید فطر که اصلا صداشون در نیومد عید قربانم فک کنم بپیچونن بگن رسم نداریم 

شانسه منه

ما ترکیم تمام رسوم اجرا میکنیم  خودم عروس شمالیا شدم هیچی رسم ندارن نه خرید بله برون نه عقد عی ...

تحقیق میکردی عزیزم

با همشهری خودت ازدواج میکردی ، رسمای همو میشناختین

ما گیلانی هستیم، خواستگاری،بله برون، عید نوروز شب یلدا، عید قربان میبریم 

تا اونجایی که من میدونم

قبلا دو سه تا مراسم دیگه هم بود به اسم دعوت گیری، چادر برون

الان تک و توک اجرا میشه

در کل میگن کبوتر با کبوتر ....