2733
2734
عنوان

مسابقه نویسندگی😁😍

160 بازدید | 31 پست

کیا پایه هستن؟ 

اعلام حضور کنین تا بگم قضیه چیه 

دنیا پر از احمقاییه که ادعا فهیم بودن دارن... با کمال احترام برای کسی که توهین کنه هیچ احترامی قائل نیستم... اگر با نظرم مخالفی نه منو ناراحت کن نه خودتو...🕸️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچها قضیه اینه که اول توی کانالم عضو میشید راس ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه یه متن نصفه میزارم توی کانال 

ایدی خودمم میزارم 

شما طبق ذوق و احساس خودتون اون متن رو کامل میکنید و برای من میفرستید 

منم بهترینشون رو انتخاب میکنم 

کسی ک بهترین متن رو بنویسه برنده هست 

کیف میده دیگه بیاین اگه دوست دارین شروع کنیم ببینیم قلم کی قوی تره❤️ کانال توی ایتاست

اینم لینکش 

https://eitaa.com/Baboone_roomy

دنیا پر از احمقاییه که ادعا فهیم بودن دارن... با کمال احترام برای کسی که توهین کنه هیچ احترامی قائل نیستم... اگر با نظرم مخالفی نه منو ناراحت کن نه خودتو...🕸️

@khanomiam    

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2740

هستم ولی متاسفانه ایتا ندارم

چیزی از رحم تو این شهر ندیدم جاش اندازه روحیه‌ام، قوی‌ام برای دوییدن سریعم اولویت هدفام دوری از بقیه‌ست وقت یکمی تنهاییه دیگه وقت لش بازی نی سر بالایی ما واسه تو سر پایینی پیاده گاز بده بینم چند تا میری ؟#شایع
حیف ایتاندارم

حیف شد💔

هستم ولی متاسفانه ایتا ندارم

حیف شد💔

حیف ایتاندارم

خب اینجا هم میزارم شما اینجا بگو خوبه؟😁

خب اینجا هم میزارم شما اینجا بگو خوبه؟😁

عالیههههه تگم کنیننن گزاشتید

چیزی از رحم تو این شهر ندیدم جاش اندازه روحیه‌ام، قوی‌ام برای دوییدن سریعم اولویت هدفام دوری از بقیه‌ست وقت یکمی تنهاییه دیگه وقت لش بازی نی سر بالایی ما واسه تو سر پایینی پیاده گاز بده بینم چند تا میری ؟#شایع
2706