2737
2734
عنوان

کادو روز معلم کمکم کنید

317 بازدید | 16 پست

خواهر شوهرام برام چیزی خریدن تولدم الان روز معلم هست چهارتا هستن نفری دویست بیشتر نمیتونم خودشون هم همه چیز دست بالا میگیرن و جنس خوب چی بگیرم براشون ؟

تابلو موزیکال

ماگ

تابلو فرش عکس خودشون(تو باسلام هس در حد ۲۰۰ کمترم هس)

شال یا روسری

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من پارسال واسه داداشم ماگ خریدم.

امسال نمیدونم.

کتاب هم خوبه بخری

معرفی کتاب: دزیره، بازمانده، صد سال تنهایی، ناطور دشت، دروغگویی روی مبل، مغازه خودکشی، سگ ولگرد، دارالمجانین، بوف کور، تادیب، زن زیادی، سه قطره خون، بازگشت، دنیای ناتمام، چهل و یکم، من پیش از تو، چشمهایش، آسو، بیکران تنهایی، وقتی نیچه گریست، شازده کوچولو، مسخ، مدیر مدرسه، زنده به گور، بنجامین باتن، مکالمه با یک گاو پرست، بادبادک باز، هزارخورشیدتابان، قلعه حیوانات، دختری که رهایش کردی، ورونیکا تصمیم میگیرد بمیرد، جنایت و مکافات، کیمیاگر ...🌹🌷🌺
2740

بنظرم شام دعوت کن همشونو بگو به مناسب روز معلم..ی کیک هم بحر بعد شام بخورین و عکس بگیرین یادگاری بمونه این خیلی قشنگه بنظرم

بخوان..که زن از رنج هایش قوی تر است.✨🍓🌈🌱🦋📚یک عدد سایپوسکشوال و INTJ

ماگ بگیر 

خدایا بخاطر همه نعمت های که بهمون دادی شکرت🌿❤️    نی نی سایت خونه و پناهگاه ما خانوماست یه خونه شلوغ و پر از صدا خدایا کسی از اهل این خونه رو ناراحت نکن الهی آمین 🤲🏻عین خونه پدریمون میمونه هر چقدر تعلیق میشیم باز برمیگردیم 
2706