2737
2739

میخوام از چوب خدا بگم که عجیب بی‌صداس

مادرشوهر من یه خانم خانه دار با مدرک دیپلم اما با ادعای فوق دکترا در تربیت فرزنده

بماند که سه تا پسرش بد دهنن ولی جلو جمع ظاهر حفظ میکنن و اصلا ارتباط برقرار کردن تو اجتماعو بلد نیستن

بار ها شده مثل بچه ها از تربیت پسراش تعریف کرده که چقدر خووووب بارشون اورده

خلاصه چن وقت پیش من داشتم از خونشون خداحافظی میکردم و بین در و چارچوب وایساده بودم که عوضی ازون طرف درو وحشیانه هل داد و دستمو داغون کرد بعدم هیچ معذرت خواهی نکرد (کاری با عمدی سهوی ش ندارم تو خیابونم آدم تنه میزنه عذرخواهی میکنه)

دیشب بچه جاری تنها اونجا بود منو شوهرمم رفتیم یه سر بزنیم بهشون (لازم به ذکره جاریم دختر خواهر مادرشوهرمه و دوتا بچه داره که همیشه باهم یا تک تک پسراشو میفرسته تو سر اینا)

بچه جاری کلا بچه پرروییه ولی فقط برا خونواده خودش نه برا غریبه ها و تو اجتماع 

خلاصه داشت تعریف میکرد یه معلما اینجوری میزنه به بچه ها بعدم قشنگ کف دستشو دو بار کوبوند تو گردن مادرشوهرم واقعا صدای بدی داد نمیدونم چرا یهو اون لحظه یاده دست خودم افتادم😂😂😂😂😂

همین

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بنظرم اصلا خنده دار نبود.  تربیت بچه های مادرشوهرت چه ربطی به بچه جاری داره؟

همه رو مادرشوهرم تربیت کرده چون

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
الان کجاش خنده داشت اینکه زده توگردن بنده خدا تودلت خنک شده😒

خب دستم درد گرف اون روز🥲😄

2740
سطح دغدغه^^

کسی که دستو پا چلفتیه تو خونه ژلیش نکنه بهتره😂

کسی که دستو پا چلفتیه تو خونه ژلیش نکنه بهتره😂

چقد دلم برات سوخت اولا من ژلیش نکردم میخواستم ژلیش هارو تو خونه بکَنم دوما وقتی تاپیک میزنی جنبه هرنظری رو داشته باش عین این خاله زنک ها تاپیکای دیگرو نگرد که یه سوژه پیدا کنی چون خودت زایه میشی خخخ

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
چقد دلم برات سوخت اولا من ژلیش نکردم میخواستم ژلیش هارو تو خونه بکَنم دوما وقتی تاپیک میزنی جنبه هرن ...

شوخی کردم حرص نخور😂

خوب چه ربطی به قضیه دیشب داشته اون بنده خدام گردنش دردگرفته خوشحالی نداره

خدایی خودت بودی چه حسی داشتی؟😂

2706