2733
2739
عنوان

این نشونها بنظتون کافیه ک مطمئن بشین بهتون خیانت کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 387 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
نمیدونم رمز نذاشتع شاید برااینکهدشک نکنم

تو همینکه بهش میگی رمزتو بده یعنی بهش شک داری.

طرفتو ازاد بزار تا بهت ثابت شه بهت وفاداره یا نه

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
تو همینکه بهش میگی رمزتو بده یعنی بهش شک داری. طرفتو ازاد بزار تا بهت ثابت شه بهت وفاداره یا نه

آخه قبلاهم ی چندمورد دیدم ک چت کرده بود بای نفر ریلای استوری جواب داده بود وازاین چیزا🤦🏻‍♀️البته رابطه ای نبود

آخه قبلاهم ی چندمورد دیدم ک چت کرده بود بای نفر ریلای استوری جواب داده بود وازاین چیزا🤦🏻‍♀️البته ر ...

خب یبار بنشونش و خط قرمزاتو مشخص کن. بگو چی از نظر تو خیانته و چی نیست. ولی مستقیم اشاره نکن. ازش بخواه اونم بگه. اینجوری میفهمه دیگه

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
2740
اگه ریگی به کفشش بود که صد جور قفل واسه همش میزاشت . چطور چک کردیش

سلام عزیزم خوبی؟ خیلی وقت بود تو سایت ندیده بودمت نی نی سایت سال 97 وقتی باردار بودی میدیدمت چقدر حال و هوای اون روزا خوب بود الان دیگه اینجا لطفی نداره 

دختر گلت خوبه؟ چند سالشه 

کاربر سال 91هستم ولی به دلیل گم کردن نام کاربری و رمز عبور نتونستم دیگه وارد بشم 😔
سلام عزیزم خوبی؟ خیلی وقت بود تو سایت ندیده بودمت نی نی سایت سال 97 وقتی باردار بودی میدیدمت چقدر حا ...

مرسی عزیزم تو خوبی؟

دخترم داره شش سالش میشه دیگه😄❤️

مرسی عزیزم تو خوبی؟ دخترم داره شش سالش میشه دیگه😄❤️

فدات بشم عزیزم اون موقع من مجرد بودم بعد عقدم کردم الانم باردارم 😍

آخ عزیز دلم خدا حفظش کنه❤️❤️ چقدر زمان زود میگذره انگار همین دیروز بود تاپیک خاطره زایمان زدی 😇

کاربر سال 91هستم ولی به دلیل گم کردن نام کاربری و رمز عبور نتونستم دیگه وارد بشم 😔
فدات بشم عزیزم اون موقع من مجرد بودم بعد عقدم کردم الانم باردارم 😍 آخ عزیز دلم خدا حفظش کنه❤️❤️ چق ...

اسم کاربریت چی بود؟یادت نمیاد؟

ای جانم خدا نی نی خودتو هم حفظ کنه😃🌷❤️

2706