2733
2734

خیلی نگرانم و ناراحتم..تازه حدود یه هفته ده روز خریدم .رفتم دارو گرفتم .یارو که ازش خریدم گف نون دادی گفنم اره گف بخاطر نونه گف سریع برو دارو بخر شربت ضد اسهال خونی . بعد گفتم شما چی میدید گف پلت استارتر .منم همون جنس خوب براشون میگرفتم ولی بانون و سبوس قاطی کرده بودم .الان تا سه هفته فقط پیلوت بخرم با کاهو و سیر بدم .دعا کنید خوب شه ۲۱ تان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
توی ظرف ماست و یکم سیر قاطی کن بذار جلوشون . مرغا و خروسایی ک دسشوییشون خونیه جدا کن از بقیه سالما ک ...

اخه نمیدونم این خون مال کدوم هس .ندیدم اره سیر میدم برم باز پیلوت استارتر بخرم عصر .

2738

بیماری پرندگان هم اومده

اول خداجونم بعد مادرجونم خدایا مادرم رو حفظ کن خداوند مهربانم پروردگارم دوستت دارم  خدا جانم تو سختی ها و مشکلات زندگیم همواره یار یاورم باش و هیچ وقت تنهام نزار من بی تو هیچم . فقط تنها ب تو توکل می کنم می دانم ناامیدم نمی کنی .خدایا سپاسگذارم . بنده حقیر تو 💔💔💔
ماست و سیر باهم بده سریع میبنده اسهالشون

سیر ریختم تو غذاشون .امروز دیدم مال کدوم هس کمردردم و خستم بدجور .بعدازظهر رفتم نشستم دیدم یه خروسه فضله اش خون .همونجا دیدم جداش کردم از بقیه .قزنطینه کردم براش اب و پلت ریختم و تو اب همشون دارو ریختم .حالا ده روز قرنطینه باشه خدا کنه خوب شه .