2733
2734

من شمالیم اگه میخوای بهت غذاهای خوشمزه یادت بدم که همتون سفره رو بخورین😍😍😂😂😂

کلی تو اینترنت هستتت

برو تو اینستاگرام بزن هشتگ کیک شکلاتی درمیاد

برای ظهور امام زمان صلوات بفرستتتتتتتتتت🌱
من شمالیم اگه میخوای بهت غذاهای خوشمزه یادت بدم که همتون سفره رو بخورین😍😍😂😂😂 کلی تو اینترنت هس ...

آها بزنی #‍ کیک بدون فر ام میاد

ی عالمه غذا هست

حلوا 

باسلوق

اینا ام خوبننن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شمالیم اگه میخوای بهت غذاهای خوشمزه یادت بدم که همتون سفره رو بخورین😍😍😂😂😂 کلی تو اینترنت هس ...

منم شمالیم ولیاشدزی بلد نیستم 

کیک شکلاتی دوس ندارم

بهم یاد بدههه

2728
منم شمالیم ولیاشدزی بلد نیستم  کیک شکلاتی دوس ندارم بهم یاد بدههه

خب بستگی داره مال کدوم منطقه باشی

بهت ی ژله دو رنگ یاد میدم و ی کیک خوشمزه بدون فر

ترکیب رنگ زرد و صورتی خیلی خوشگله 

اگه دوست داری این ترکیب رنگو اول باید بری ی قالب ژله طرح دار بخری که اصولا بهش میگن قالب نرم ژله 

بعد ی ژله آلبالو یا گیلاس یا انار میخری (اول این ترکیبایی که میگمو توی ی ظرف معمولی بکن بعد قالب ژله رو روغن بزن سطحشو  بعد ژله ایو که طرز تهیه شو دارم میگم خالی کن تو قالب) با ی لیوان آب داغ هم میزنی که پودرش حل بشه بعد ی لیوان آب شیر ی کم سرد میریزی میذاری تو یخچال 

ی کم که نیم بند شد مثلا ۳ ساعت موند دربیار ببین یکمم سفت شده باشه بسته جوری که ژله بعدی توش نره

بعد اون یکی ام همین ماجرای آب سرد و داغو روش پیاده کن بریزش تو همون قالب که دو طبقه ژله دو رنگ میشه (میتونی ژله دومو موز بگیری) میذاری یخچال ی روز ی گذشت دربیار نوش جونتتتتتت

2740
خب بستگی داره مال کدوم منطقه باشی بهت ی ژله دو رنگ یاد میدم و ی کیک خوشمزه بدون فر ترکیب رنگ زرد و ...

تازه باید ی نکته بگم که قالب ژله تو برای طبقه اول ژله نصفه پر کنی اگرم ژله اضافه اومد عیبی نداره

وقتیم میخوای برگردونی ظرف مد نظرتو بذار رو قالب بعد برعکس کن یکم بزن رو قالب ژله اگه حس کردی از قالب جدا شد قالبو بکش

خب بستگی داره مال کدوم منطقه باشی بهت ی ژله دو رنگ یاد میدم و ی کیک خوشمزه بدون فر ترکیب رنگ زرد و ...

من لاهیجانم عزیزم 

مرسی که گفتی 

کیک هم میگی؟

ایشالله هر چی از خدا میخوای بهت بده 

طرز تهیه ی زرشک پلوی خوشمزه ام الان میگم بهت:

اول از همه پلو ، برنجو ۴ بار بشور همینجوری تو دیگه بدون آبکش اگه دوست داری بعد توش آب بریز و نمک بذار دم بکشه این هیچی

تا برنج آبش خشک شد و دیدی آب ندارهاگه زعفران داشتی از نیم ساعت قبل ی لیوان برمیداری توش یخ میریزی و زعفران توش میندازی بعد ۱۰ دقیقه بهش با ریختن آب جوش شوک وارد میکنی و ی ربع منتظر میمونی یا ۱۰ دقیقه که رنگش باز شه

بعد اگه دوست داشتی همون زعفرانو میریزی رو برنج که رنگ دار میشه اگه نه و میخوای کارتو راحت کنی ی رنگ پلو خوراکی بگیر بریز روش

میریم سراغ خورشت ، از قبل مرغو بذار بجوشه با آب بعد مرغو جدا کن و برشته سرخش کن

بعد آب مرغو دور نریزیااااااا بریز توی یه آبکش زیر آبکش دیگ بذار که آب مرغ بره تو دیگ آشغالاش بمونه رو آبکش 

حالا اون آب مرغو بذار رو  شعله تا وقتی که فکر کردی رنگ آب مرغ خوب شده رب انار و رب گوجه بهش اضافه کن رب آلوچه ام بود قبوله

قشنگگگگگ بذار شیره پس بده ی یه ربعی 

از قبلم زرشکو بدون روغن رو شعله کوچیک تفت بده 

حالا کنار پلوت اون خورشت چشم زن خوشمزه رو سرو کن و زرشکم ی ظرف جدا بریزززززز😂😂😂💚

2706