2733
2739

میخام درس بخونم از کتابی ک تاحالا نخوندم 

برای  خوب درس خوندن باید چیکار کرد 

کتابو تقسیم کرد 

بلند بلند خوند ،اروم خوند ، نوشت رو برگه،  باسرعت بخونم یا اروم ، صفحه اولو  روزنامه وار بخونم؟

واقعا نمیدونمممم چطوری بخونم

منم لایک کن

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

هر روز برنامه بریز ک ی تیکشو بخونی

اروم بخون چون راه رفتن و بلند حرف زدن انرژیتو میگیره

ولی اگ تمرکز نداری میتونی بلند بخونی و برای خودت توضیحش بدی

اگه زمانت زیاده میتونه خلاصه نویسی هم کنی ، چون خلاصه نویسی خیلی زمان بره

و اینکه حتما حتماااا درساتو مرور کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر کس روشش متفاوته همش رو امتحان کن ببین کدومش راحت تر میفهمی من خودم حتی در دوره های مختلف زندگیم هم روشم فرق داشته هر زمان حس کردی روش دیگه ای برات بهتره روشت را عوض کن من دوران کنکور  هیچوقت نمی نوشتم اول میخوندم بعد تست می زدم (همش هم غلط میزدم)بعد دوباره می رفتم بخونم کامل یاد میگرفتم ولی الان دوران دانشجویی به نظرم بهترین کار نوشتن هست باز روش هرکس متفاوته

2728

آروم آروم خوندن خوبه ، ولی نه دیگه خیلی هم کند . درستو که میخونی مثلا ۱ یا ۲ درس از اون کتاب خوندی اگه دوست داشتی یا اگه سخت بود دوره کن و بعد از اینکه کل اون درس هایی رو که میخواستی بخونی رو خوندی ، دوره کن همرو و جواب بده سوالاتش رو . 

برای ماندنت زانو میزنم ، حتی اگر زمین پر از خورده شیشه باشد ❤️

بستگی به خودت داره من که متوسط میخونم صدام تو ذهنم میمونه 

نباید به خودت فشار بیاری فکر کن داری قصه میخونی یا اطلاعات عمومی اگه تلقین کنی درسه مغزت زودتر خسته میشه

هر نیم ساعت که خوندی ۱۰ دقیقه ی ربع استراحت کن

ظهر و شب بهترین وقتاست

برای ظهور امام زمان صلوات بفرستتتتتتتتتت🌱

من همیشه یه دور میخوندم سریع و بدون صدا تو دلم 

دوباره همین کارو میکردم تو بار اول اگه میرفتم امتحان میدادم ۱۶ اینا میگرفتم بار دوم میخوندم به همون روش یه ساعت اینا بعد همیشه هم ۲۰ میگرفتم