2737
2734
عنوان

خواستگارم قراره زنگ بزنه

214 بازدید | 12 پست

راجع به چه چیزایی حرف بزنم؟؟؟

دوبار همو تا حالا دیدیم سه بارم تلفنی حرف زدیم دلم نمیخواد سکوت کنم دوست دارم حرف بزنم چی بگم که اونم خوشش بیاد🫢

درمورد علایق تون

در مورد طرز فکرتون در مورد حجاب، زندگی، بچه و ...

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹

الان نبايد چيزي بگي خوشش بياد بايد ملاكاتو بگي ٤روز ديگه تو سر هم نزنيد

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الان نبايد چيزي بگي خوشش بياد بايد ملاكاتو بگي ٤روز ديگه تو سر هم نزنيد

قبلا راجع به ملاکا و انتظارات و اهدافمون گفتیم اونم وقتی زنگ‌میزنه ببشتر از روزمره اش میگه🫢نمیدونم من چی بگم

زندگی و عقاید رو قبلا گفتیم ولی برای بچه زود نیست؟

آره زوده😂

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
2738

در مورد آینده نظرش درباره ادامه تحصیل  خانوما.  شاغل بودن محل سکونت .هزینه های زندگی. روحیاتش. علایقش. رفت و آمد با دیگران .دایره دوستانش . آیا  چیزی  مصرف میکنه یا میکرده . اگه درآمد تو در زندگی خرج بشه هر چی به دست بیارین نصفشو به نامت میزنه .؟؟؟ اعتقاداتش به دین و خدا و نماز و روزه  . قرار نیست حذف

رضایی بزنی خوشش بیاد قراره همو بشناسین 

قبلا راجع به ملاکا و انتظارات و اهدافمون گفتیم اونم وقتی زنگ‌میزنه ببشتر از روزمره اش میگه🫢نمیدونم ...

بازهم بگيد بازهم بگيد ٣-٤جلسه مگه ممكنه تموم شده باشه 

حرف بزنيد سنگاتونو وا بكنيد به مشكل نخوريد حتي راجع به كوچيكترين چزا 

نوع سفر تعداد سفر رفتو امد عيدو يلدا رسمو روسوم اين همه مبحث اينا بي اهميت نيستنا خيليي مهمن

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚