2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
من همیشه نی نی سایت نیستم  شاید شما تایم زیادی رو اینجا هستید و باعث میشه وقتی من بیام منو ببی ...

ممنونم از پاسخگوییتون

ببخشید من به تازگی متاهل شدم و عقدم 

تصمیمم اینه که بخونم  پزشکی قبول شم ۲۰ سالمه

معدلم بالاست و شرایط قبولی رو دارم

فقط خواستم بدونم با وجود همسر میتونم از پسش بربیام؟ نظرتون چیه

ممنونم از پاسخگوییتون ببخشید من به تازگی متاهل شدم و عقدم  تصمیمم اینه که بخونم  پزشکی ق ...

خواهش میکنم 

مهم ترین و پایه ترین شرط توی اقدام به خوندن برای پزشکی علاقه س 

باید به درمان کردن و ایثار گریه این شغل علاقه مند باشید نه به پرستیج و درآمد 

کسایی بودن که وارد این رشته شدن درسشون هم عالی ولی بین راه نتونستن ادامه بدن چون اون انگیزه به اندازه کافی قدرت مند و محرک نبوده 

مثلا گفتن ای بابا بلاگر ها که بیشتر از پزشک درآمد دارن و تازه مشهور هم میشن و از این استدلال ها که نشون دهنده این بود که دلیل شون برای پزشکی اصلا قوی نبوده 

اگر علاقه تون به درمان و ایثار گری بود  

باید ببینید آیا مستعد هستید یا نه 

پزشکی خیلی سخته دروس پیش دانشگاهی مثلا فیزیک یا زبان الفبای زبان تخصصی پزشکی یا فیزیک پزشکی هم نمیشه !  باید ببینید از نظر استعداد و هوش و برنامه ریزی و...  مستعد تحصیل هستید یا ممکنه بین راه کم بیارید و فقط وقت تون هدر رفته باشه و انصراف بزنید 

سوم اینکه پزشکی یک شغل سخت با حساسیت بسیار بالاست که باید براش وقت بزارید  نمیشه وقتی دارو تجویز میکنید فکرتون درگیر خونه باشه و خدایی نکرده بدون توجه به اندیکاسیون های تجویز ، دارویی رو تجویز کنید و بیمار تون دچار مشکل بشن ( ساده ترینش حساسیت دارویی ) 

و تمام مسئولیتش با شماست و پیامد های اون گردن گیر شما 

به نظر من پزشکی خوندن برای خانومی که مسئولیت خانه داری و همسر داری داره سخته و پزشک بودن سخت تر 

اگر همسرتون میتونن تحمل کنن و از شما انتظاراتی بیشتر از توان تون ،  توی این مدت نداشته باشند  بله میتونبد پزشکی بخونید 

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
بخدا امروز سر یه دکتر رفتن من ندیدی چه دعوایی به پا کزد ایشالا پای تمام کاراش اذیت هاشو بخوره

خودتو ناراحت نکن عزیزم😔

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۰.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰
2706