2737
2734
عنوان

به نینی سایت اعتیاد پیداکردم

129 بازدید | 14 پست

تودنیای واقعی نمیتونم باکسی درددل کنم فقط مجازی رودارم چون مامانمم نیست دلم میگیره اینجا میام

ولی خیلی بهش اعتیادپیداکردم

یازدهمم یک ماه دیگم امتحان نهاییم شروع میشه ولی هنوز کاری نکردم تابستونم میخوام بشینم واسه کنکورم بخونم

چطوری نینی سایتو از خودم دورکنم؟

تعلیق بشم؟آخه بعدش دیگه نمیتونم بیام چون خط دیگه ندارم فقط همینه

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟

به درخواست خودت وقتی تعلیق بشی بعدش میتونی درخواست بدی و برگردی متوجه شدی؟؟؟

در صورتی بعد از تعلیقی نمیتونی بیای که خوده نینی یار بخاطر تخلفت تعلیقت کرده باشه

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امروز اینو فهمیدم ک اینجا اصلا جای خوبی برای درد و دل کردن نیست 

اینجا همش قضاوت میشی و اصل مطلب رو ول میکنن فقط فرعی رو میچسبن 

اینجا رو نباید جدی گرفت 

اینجا نباشی آرامشت بیشتره 

من شاید یک بار در هفته بخوام بیام 

2728
به درخواست خودت وقتی تعلیق بشی بعدش میتونی درخواست بدی و برگردی متوجه شدی؟؟؟ در صورتی بعد از تعلیقی ...

واقعا نمیدونستم مرسی

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟

موقع در خوندن گوشیت رو کامل خاموش کن و پیش خودت نزارش

هیچ کس اونقدر بی گناه نیست                               که بتونه زندگی دیگران رو قضاوت کنه                    پس سکوت لطفا…🖤اگه این رو میبینی میشه برای قبولیم تو کنکور دعا کنی🩷خدا صد برابر دعات رو بهت برگردونه❤️

بدارش کنار عزیزم منم نمیتونم ولی من کار خاصی ندارم تو باید به فکر آینده ات باشی من دیگه سنم گذشته 

به اینده ای که میخوای بهش برسی فکر کن 

((حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَکیلُ نِعْمَ الْمَوْلى‌ وَ نِعْمَ النَّصیرُ)) با اکانت قبلیم نتونستم بیام اکانت جدید ساختم :/
2740
به درخواست خودت وقتی تعلیق بشی بعدش میتونی درخواست بدی و برگردی متوجه شدی؟؟؟ در صورتی بعد از تعلیقی ...

چجوری درخواست بدیم وقتی تعلیقیم

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.  میشه برا سلامت دنیا اومدن نینی توراهیم دعا کنید😔

پایین صفحه تماس با ما

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام

💝💝💝 در مورد برگشت کاربری: 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13298804

💛🧡❤🖤 در مورد انواع اخطارها در طرح جدید تعلیق:

https://www.ninisite.com/discussion/topic/12716918

سایت خرابه لینک ها آبی نمیشن:

🟩 روی لینک نگه دارین بعد بزنین بازکردن

یا

🟨 لینک رو کپی و توی مرورگرتون بازش کنین

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
خخخخ ساقیه نتت کیع 🤤

موتوری سرکوچه😂

روی گزینه ( تماس با ما) کلیک کنید وقتی تعلیقید، میتونید با نینی یار ۵ صحبت کنید

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706