2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بخدا قسم  حاجتتو میگیری ‌ بخون حتما ۴۰شب بخون بعدا عادتت میشه هر شب می‌خونی انشالله

من قبلاً خوندم الان دلم میخواد بخونم 

ولی نمیدونم چرا نمیتونم 🥺

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
فقط بخون و زود ناامید نشو چهل روز هم حاجت نگرفتی باز بخون .در طول روز زیاد استغفار کن مطمئن باش مطمئ ...

ممنون عزیزم چهل شب باید پشت هم باشه حتما؟

میشه لطفا بگید شما حاجتتون در چه مورد بود؟

من 

اصلا معجزه شد برام تاپیکام ببینی متوجه میشی 

من به دستای خدا خیره شده معجزه کرد🥺😭❤️خدایا شکررررت🙏🏼بخاطر یه سری مشکلات عشقم منو تنها کذاشت پا گذاشت رو دلش پشت سرشم نگاه نکرد داغون شدم من  بعد چهار ماه باز برگشت هنوزم باورم نمیشه معجزه شد برام اینو بگم دوستای گلم هیچوقت از خدا ناامید نشید خدا خیلی بزرگتر از این حرفاست از این معجزه های قشنک براتون آرزو میکنم که هیجوره باورتون نشه الهی. همیشه خندتون از تهه دل باشه وگربتون ازسر شوق❤️
2740
ممنون عزیزم چهل شب باید پشت هم باشه حتما؟ میشه لطفا بگید شما حاجتتون در چه مورد بود؟

گاهی اتفاق میوفته آدم شب خواب میمونه یا اونقدر حالش خرابه که نمیتونه بخونه 

روز میتونی قضا کنی .پشت سر هم باشه خیلی خوبه .اصلا فرقی نمیکنه چه حاجتی داشته باشم هر جا گیر کنم نمازشب میخونم و بعدش حاجت می‌خوام .حاجتای کوچیک رو یه هفته ای پونزده روزه میگیرم .برا حاجتی که به نظرم بزرگ میاد دوتا چله.یا بیشتر هم خوندم .برای یه حاجتم که یه نفر برام مشکلی پیش آورده بود سه ماه خوندم و حل شد

اینم بگم دوسه ماه پشت سر هم بخونی و بعدش قطع نکنی بقیه حاجت هات دیگه خیلی زود برآورده میشه.مواظب رفتارت باشی و استغفار کنی بازم زودتر میگیری

خلاصه که دیر و زود داره سوخت و سوز نداره

ی سوال میشه من درکل نماز نمیخونم ولی دوست دارم نماز شب رو امتحان کنم اشکالی نداره به نظرتون؟

نماز شب بخونید انشاالله به برکتش نماز خون هم میشید

منم نماز خون نبودم یه مدت استغفار زیاد گفتم الان پریود شدنی دوست دارم زودتر پاک شم نماز بخونم انقدر بهم آرامش میده

مرسی عزیزم میشه لطفا بگید چه حاجتی گرفتید؟ چهل شب بتید پشت هم باشه حتما؟

حاجتهای محاااال ب شکل کاملا  معجزه وار . 

نه! ۴۰شب رو  برا عادت ساختن یه کاری گفتم . کلا هرکاری رو ۴۰بار انجام بدی اتومات میشه !دیگه بهش عادت می‌کنی و چ خوبه ک آدم ب نماز شب عادت کنه . افرادی رو میشناسم ک ۸سال و ۱۱سال عادت ب نماز شب خوندن دارن. اونقدر برکت رو‌ب زندگیاشون سرازیر کردن ک این سرریزهاش ب بقیه هم رسیده . جوری که هرجا وارد میشن برکت و شادی با خودشون ب اونجا میبرن

2706