2737
2734
عنوان

به نظرتون کدوم خونه بهتره ؟

102 بازدید | 16 پست

طبقه اول ۹۰ متری 

طبقه ۱۶  ۸۰ متری 

اینم بگم طبقه اول روبروش برج ساختن و میشه گفت نورگیر نیست 

اما طبقه ۱۶ بحث پمپ آب و اسانسور هم هست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

من طبقه اول بودخونم . بزرگ بودنزدیک ۲۰۰متربودولی فروختمش.به حدی سردبودکفش .دولایه موکت کرده بودم کل خونه هم قالی کردم.بچه شهرستان سردسیربودم.ولی نتونستم دوام بیارم.اگرزیرطبقه پارکینگ هست بی نهایت سردوارزش نداره.تشک پنبه ای پهن میکردم زمین با۱۵سانت پنبه.بازم کمرم یخ میزد.یک لحظه نمیشدپاییزوزمستان روی زمین نشست یابدون کفش راه رفت.روی تخت به خواب نمیرم.فروختم راحت شدم

اومی بیند.درمحضراوهستیم.
من طبقه اول بودخونم . بزرگ بودنزدیک ۲۰۰متربودولی فروختمش.به حدی سردبودکفش .دولایه موکت کرده بودم کل ...

همکف رو ساختن و پر هست زیرمون از این نظر که مشکلی نیست و راستش قرار نیست بریم اونجا زندگی‌کتیم 

اما به نظرتون طبقه ۱ خوب فروش میره ؟ نمونه رو دستمون ؟

همکف رو ساختن و پر هست زیرمون از این نظر که مشکلی نیست و راستش قرار نیست بریم اونجا زندگی‌کتیم  ...

والامن زیرپام دوطبقه پارکینک بود.هردوپارکینگ سقف داشتندکناف و...بودند.نزدیک درورودوخروج نبودم ولی مردم ازسرما.شوفاژاصلاجواب نمی داد.خونه سه خواب بود۵۰مترتراس اختصاصی داشتم بی نهایت نورگیربودو...ولی ارزش نداشت.به خدابه ارزونی فروختم.تازه ماخودکرمان بودخونه ام.خودکرمان هواگرمه.مثلاسرمای تبریزوتهران وقم رونداره.زمانی طبقه اول خوبه که گرمایش ازکف داشته باشه.شوفاژکف روگرم نمی کنه.به سختی فروش رفت .به قول بنگاه دارخودتون مشکلات طبقه اول رومی دونید.این طوربه من گفت‌.شماکدوم شهری؟؟

اومی بیند.درمحضراوهستیم.
2706