2733
2734

من یبیماری پوستی دارم ک ارثیه پارسال بعد۶ سال عود کرد وکل بدنم یه سرسوزن سالم نبود بعد تاول های چریک میزد ک تااون تاولا تبدیل ب پوسته نمیشدن دردوتب ودردمفاصل وخارش همه بدبختم میکرد وتا الان منداروهایی ک پارسال همین موقع دکتربهم دادمصرف میکنم ولی هنوز بدنم نصفش درگیره حالا امرور بشوهرم گفتم ببرم دکتر گف خوب میشی خسیس گدا آدم انقدبی خدا بدردنخور آشغال آخه چراخداازهیچی بمن شانس نداده اصلا براش مهم نیست دردمیکشم

لطفا آقایون درخواست ندیدوتک نکنید لطفاااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم شب تا صبح از دندون درد خوابم نمیبرد نهایت کمکش به من این بود که بهم گفت زنگ بزن بابات ببرتت دکتر من باید برم سرکار ... 

دلیلی باش که آدمها باور کنند هنوز خوبی وجود داره ...
یعنی دکتر نمی برت ؟

نه گف خوب میشی پارسالم بزورمیبرد 

خواهرخودش از روزی ک عروسی کرده دوروز درمیون دکتری میره تاحالا یبارشوعرش چیزی نگفته من میگم ببرم دکتر میگه دوس داری بری دکتر😪

عزیزم از اول بهش گفتی خودش گف مشکلی نداره

اره موقع نامزدی همه روبهش گفتم ولی چیزی نگف البته این بیماری ارثیه مادرش ک عمه ام میشه همین مشکل داشته و۲۰ سالپیش خوب شده ولی منم ۶ سال ناپدیدبودفکرکردم برنمیگرده

2738
منم شب تا صبح از دندون درد خوابم نمیبرد نهایت کمکش به من این بود که بهم گفت زنگ بزن بابات ببرتت دکتر ...

اینامردنیستن نامردن برن بجهنم

به نظرم ی ذره شلوغش کن بگو حالم بده و باید حتما ببریم ی ذره ابهت نشون بده

بدترلج میکنه زور توکتش نمیره فقطبایدخودموبزنم به بدحالی ک نمیدونم چجوری شماراهی نداری

اینامردنیستن نامردن برن بجهنم

آره ، گاهی دلم میخواد برگردم به همون دوران بی دغدگی مجردی ... اونموقع خیلی خوش بودم 

من تو زندگیم هیچی کم نداشتم و واقعا خوشبخت بودم 

ولی با ازدواج همه چیز تغییر کرد 

دلیلی باش که آدمها باور کنند هنوز خوبی وجود داره ...
2706