2733
2739

خانواده خوب و تحصیلات داشته باشه ولی خاستگار یه مدت نیاد اصلا براش یا کسی هم بیاد از خودش پایین تر باشن دیگه ۳۰ سالش باشه مجرد باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

بعضیا انقد نسبت ب پسرا گارد دارن ک پسر جرات نمیکنه جلو بیاد.ماهم داشتیم.ب نطرم دوره ای شده ک نباید منتظر اومدن خواستگار باشید.ب محض اینکه تو اجتماع قرار بگیرید خود ب خود موردای مختلف سر راهتون قرار میگیره‌یکم سخت گیری تونو کم کنید از حالت سنتی خارج بشید کیس مورد نظرتون پیدا میشه.

خدایا در هر لحظه و مکان شکرت❤

آره.ولی تو سن ۳۰ سالگی دیگه ازدواج کرد اونم با پایین تر از خودش

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
نمونش ابجی من  بخدا هیچی کم نداره یا خاستگاری ک درست درمون نیس بدردش نمیخوره یا نمیشه نمیان

اره خودمم همینم دقیقا هرکی منو میبینه فک میکنه جلو درمون صف بستن نمیدونن که یه مدته اصلا هیچکس نیس

بعضیا انقد نسبت ب پسرا گارد دارن ک پسر جرات نمیکنه جلو بیاد.ماهم داشتیم.ب نطرم دوره ای شده ک نباید م ...

بنظر منم ولی بعضی پسرا فقط تو این موقعیت میخان باهات خوش بگذرونن و متاسفانه نمیشه اعتماد کرد 

بنظر منم ولی بعضی پسرا فقط تو این موقعیت میخان باهات خوش بگذرونن و متاسفانه نمیشه اعتماد کرد 

داری با طرف خونه خالی نمیری ک اولین جلسه.وقتی چندوبار بری بیرون دستت میاد پسره هدفش چیه و چ نیتی داره.تک اطرافیانم شاید ۹۹درصد ازدواجشون از دوستی بود

خدایا در هر لحظه و مکان شکرت❤
2706