2733
2739
عزیزم خب درسای تخصصی رشتت ینی اون دوتا دفترچه اول سراسری و سومین دفترچه مال فرهنگیان ولی خب سراسریتم ...

یعنی فرهنگیان همون هوش واستعدا و تعلیم وتربیت بود😐

خداراچه دیدی                                                        شاید قرار است همان بشود که می خواهی!         

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یعنی سوالاش خوب بود و اسون؟

خیییلی راحت بود من که عالی دادم تخصصی وقت کم آوردم🤦🏿‍♀🤦🏿‍♀💔

خداراچه دیدی                                                        شاید قرار است همان بشود که می خواهی!         
2738
فرهنگیانو عالی دادم ولی سراسری زیاد نخونده بودم تیرماه میدم

منبع فرهنگیان چیا بودن ؟؟

چشم عسلی من ،،، میدونی درد قلبمو؟! ..""🌙... هزار خطبه هم بخوانند حرام است معشوقه کسی را به دیگری دادن ..💔.. و چه بی رحم است کسی که می‌داند با " حرفی " خوب می‌کند " حالی " را اما دریغ می‌کند..!
عه مگه همه امروز نبود؟

نه ما فرداییم برام دعا کنید

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 لطفابرای قبول شدنم توی کنکور تجربی دعا کنید یا صلوات بفرستید 🙏  تیکر آزمونمه نه بارداری 
کسی امروز کنکور ریاضی داده؟سطح سوالاتش چطور بود

منکه دوستم میگه سخت بوده ..

چشم عسلی من ،،، میدونی درد قلبمو؟! ..""🌙... هزار خطبه هم بخوانند حرام است معشوقه کسی را به دیگری دادن ..💔.. و چه بی رحم است کسی که می‌داند با " حرفی " خوب می‌کند " حالی " را اما دریغ می‌کند..!
فرهنگیان سخت بود ؟؟چه جور بود ؟؟

نه اصلااا

من همین دو سه روز باقی مونده رو خوندم

ولی خیلی راحت بود

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.
2706