2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی زنی که بتونه تو شرایط بحرانی زندگیشو همه جوره مدیریت کنه و گلیم خودشو از آب بیرون بکشه 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2731
یعنی زنی که بتونه تو شرایط بحرانی زندگیشو همه جوره مدیریت کنه و گلیم خودشو از آب بیرون بکشه 

داشتم از گذشتم برای مشاورم حرف میزدم در حین صحبتم گفت چه دختر توانمندی هستی 

گل دختر نازم آرامش

یعنی زنی که برای نیاز های اصلیش وابسته به کسی نباشه

خودش بتونه از پس خودش توی هر موقعیتی بربیاد

روحی قوی باشه

به سلامتش و جسمش برسه

برای روح و روانش و عزت نفسش هم ارزش بالایی قایل باشه

چون درواقع ما خودمون تنها دارایی خودمون هستیم

2738
داشتم از گذشتم برای مشاورم حرف میزدم در حین صحبتم گفت چه دختر توانمندی هستی 

حتما خوب تونستی تو شرایط مختلف زندگیتو مدیریت کنی 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

زنی قوی زنیه که واسه شاد کردن خودش نیاز به کسی نداشته باشه خودش بلد باشه حال خودشو خوب کنه وابسته به کسی نباشه اعتماد به نفس داشته باشه الویتاش خودش باشن ضعیف نباشه محتاج مرد جماعت نباشه هیچ وقت تسلیم نشه خوشو همونجوری که هست بپذیره

چیزی از رحم تو این شهر ندیدم جاش اندازه روحیه‌ام، قوی‌ام برای دوییدن سریعم اولویت هدفام دوری از بقیه‌ست وقت یکمی تنهاییه دیگه وقت لش بازی نی سر بالایی ما واسه تو سر پایینی پیاده گاز بده بینم چند تا میری ؟#شایع
2706