2737
2739
عنوان

میگه یا ببخش یا بزار اجرا

68 بازدید | 10 پست

سلام مشورت میخواستم ازتون

یه خانمی هست ۲۵ سالشه و شوهرش ۳۱ و الان ۵ ساله که ازدواج کردن و بنابه دلایلی بچه ندارن اقا همه جوره خوبه ماهی ۵ میلیون به حساب خانم میریزه خونه ی خوبی جور کرده و تا الان محبت میکرده و وفادار بوده و غیره مهریه خانم ۲٠٠ سکه هست که به نرخ روز قیمت زیادی میشه اقا کلا چیزی به نام خودش نداره ینی پیش پدرش کار میکنه و اموال دست باباشه ینی حتی خونش هم به نام خودش نیست اگر استعلام بگیرن چیزی به نام شوهرش گیر نمیاد

اقا گیر داده به خانم که مهرتو ببخش یا بزار اجرا اینجوری تو بلاتکلیفی خوشم نمیاد

خانم میگه من که چیزی نمیگم من که کاری نمیکنم چیزی ازت نخواستم

اقا باهاش سردی میکنه بد رفتاری میکنه دیر میاد خونه جوابشو درست نمیده و ... میگه مهرتو ببخش یا بزار اجرا

خانم هم با وکیل مشورت کرده بهش گفتن اگر هم مهرتو اجرا بزاری قسطی میشه فکر نکنم بیشتر از ماهی ۵ میلیون گیرت بیاد

شما بودید چیکار میکردید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زیر سرش بلند شده میخاد اول خیال خودشو از لحاظ مهریه راحت کنه

عوض شد اون دختری که از تاریکی میترسید.... سخته بد شدن  ولی من عوض شدم    سال هاست در کنار حیواناتی زندگی میکنیم که ادعای انسان بودن میکنند/:      وقتی هیچ گهی نشدی تو زندگیت بهم مسیر زندگی کردن یاد نده🙄    اگه چیزی گفتم که ناراحت شدی بگو دوباره بگم.     هیچکس دوستت نیست اونا فقط ترسیدن از اینکه بخوان دشمنت باشن😏🖐🏻      دلتنگی مثل یه چاقوی کند میمونه نمیبره ولی بشدت درد داره:)      اینکه الان دارید چقدر تلاش میکنید مهم نیست مهم نتیجه تلاش و کار شماست امضام کپیه از یکی کاربرای سایت یادمم نیس کیه دوس داشتم این متنو :) 
2731

من صداشو جمع میکردم .که داشته باشم . میزاشتم اجرا و دونه دونه سکه میگرفتم پول نه 

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
وا یعنی شوهرش اصرار داره مهریه شو بذاره اجرا؟ خب بعدش چی؟ طلاق بگیرن یا زندگی کنن ؟ 😐

احتمالا بعدش بکه چرا گذاشتی اجرا.

پس طلاق و فلان

فقط میخواد همه کاسع کوزه ها سر خانم شکسته بشه.

توپو انداخته زنین خانم

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

من اصلا متوجه منظور اقاهه نمیشم یعنی چی ؟ این دیگه چه جورشه ؟ هر دفعه یه چیز جدید ادم میبینه تو نی نی سایت

((حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَکیلُ نِعْمَ الْمَوْلى‌ وَ نِعْمَ النَّصیرُ)) با اکانت قبلیم نتونستم بیام اکانت جدید ساختم :/
2740

رفتار مرد اصلا عادی نیست . اینکه یهو بعد 5 سال زندگی به خاطر مهریه ای که از اول بوده اینجوری میکنه ، قطعا یه اتفاقی افتاده وگرنه توی زندگی عادی مردا اصلا یادشون نیست مهریه ای هم هست . 

یا خود مرده مشکلی داره یا اتفاقی برای کسی افتاده و چشم این ترسیده مثلا  زن دوست یا آشنا به خاطر مهریه زندگی شوهرش رو بهم ریخته یا یه نفر داره موش میدوونه این وسط و مرده رو پر میکنه . قطعا یکی از این سه حالته . حالا خانومه خودش یکم حواسش رو بده و اطرافش ببینه کدومش درسته

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
من صداشو جمع میکردم .که داشته باشم . میزاشتم اجرا و دونه دونه سکه میگرفتم پول نه 

اگر اجرا بزاره مثلا تعیین میشه هر سال یک سکه اینو پرداخت میکنه ولی دیگه زندگی نداره در کنار شوهرش همون پولی که قبلا میگرفت رو الان به سکه میگیره ولی سالی یکی میگیره بعدش چطور تو خونه تو روی هم نگاه کنن ؟ این زندگی به درد میخوره ؟

اگر اجرا بزاره مثلا تعیین میشه هر سال یک سکه اینو پرداخت میکنه ولی دیگه زندگی نداره در کنار شوهرش هم ...

قبول نکن بگو دوماه یه سکه قاضی خود سر نمی توند بنویسد

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞