2733
2734
عنوان

از همسرم بدم میاد

863 بازدید | 24 پست

توجه کافی بهم نداره امروزم تولدمه اصلا انگار ن انگار میاد چیزای مسخره استوری میکنه ولی تولد منو نه حتی تبریک هم نگفته فلا…. ماه دوم بارداریمم هست خیلی دلم میگیره حس میکنم تنهام 🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تولدت مبااارک عزیز دلم الهی ۱۲۰ ساله بشی و لبت خندون

خدا نی نی رو حفظ کنه گلم برات 

برای منم دعا کن مامان بشم هفته بعدم تولدمه😉

به کارای شوهرت توجه نکن بفکر آرامشت باش تا بچت آرام باشه استرسی نشه 😘

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۰.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰
2740

سالهای قبل چطوری بود شاید میخواد سوپرایزت کنه و اینو کاملا تجربه کردم آدم تو بارداری خیلی حساس میشه 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
خیلی دوست دارم توجه نکنم ولی خب آدم انتظار داره…

عزیزم تولدت‌مبارک

حق داری ولی مثل خودش بی توجهی کن و نقطه ضعف دستش نده و البته که قطعا یادش نیست مردا کلا همین مدلن

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

شاید یادش نیست 

تولدت مبارک 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
خیلی دوست دارم توجه نکنم ولی خب آدم انتظار داره…

حق داری ولی خدا بهترین هدیه رو بهت داده🥰فقط ذوق همینو بکن بیخیال همه

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۰.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰
2706