2733
2734

خیلی نادره کسی باشه از کانادا اینجا برای مهاجرت سوال داری؟

خدایا ته نشین شد آرزوهایم ، کمی هم بزن زندگی ام را :)💙        دوست عزیزم حالا که امضامو دیدی میشه لطفا برام دعا کنی به خواسته قلبم برسم🧡😔خیلی  لطف میکنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شوخی میکنم بابا بپرس شاید تونستم جواب بدم چونکه قصد مهاجرت دارم ب کانادا زیاد پرس و جو کردم

کانادا خوبه؟ گرون نیست؟‌مهاجرت تحصیلی میکنی؟

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢
چقد کارتون زشته  هر چیزی جایی داره  اینجا جای شوخی کردن نیس  بنده خدا قاطی کرده کی ...

ب خدا اره من واقعا سوال دارم

چون همسرم کاناداس واسه خودم ی سوالی پیش اومده گفتم بپرسم

2738

تو همونی هسی که قرار بود بری کانادا؟ رفتی آخر؟

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
کانادا خوبه؟ گرون نیست؟‌مهاجرت تحصیلی میکنی؟

گرون که صد درصد 

الان کلاس دهمم واسه ۱۲ میخوام اقدام کنم از استادا و اینا کلی سوال کردم 

بتونی بورسیه بگیری عالی میشه چون  جذب دانشجوش زیاده اگه رزومه خوب داشته باشی میتونی 

چگونه زیستن یک انتخاب است:)

من از اروپا هستم

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2706