2737
2739
عنوان

لپتاپ دست دو بخرم؟

166 بازدید | 27 پست

خانما من فقط واس این کارا لپتاپ میخام

فیلم دیدن 

و اینکه عکسام تو گوشیم جا نمیشه بریزم تو لپتاپ

پولم زیاد ندارم

بنظرتون دست تو بگیرم؟

تو دیوار دزدم در حد ۴ تومن

اره بگیر 

دریغ است ایران که ویران شود کنام پلنگان و شیران شود .                                                                       نژاد پرست نیستم ولی از ورود بیش از اندازه افغانی ها اعتراض دارم چند سال بعد اینجا همش میشه افغانی زبانمون میشه فارسی دری اسما میشه افغانی .... باور کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه چون نمیدونی نیم سوزه یا قبل تعمیر رفته یا نه

لوازم برقی دست دو نباید خرید

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...
2740
به نظرت اگه لپ تاپ مشکلی نداشت میزاشتن تو دیوار اونم با چهار تومن حتما یه ایرادی داره طرف میفروشه

مثلا مشکلشون اینه که لمسش کار نمیکنه یا دائم باید تو شارژ استفاده بشه که واس من مسئله ای نیست

خوبه بنظرتون؟

عزیزم تو مغازه ها هم معمولا دست دو زیاد هست

حداقل یکی که تا حدودی سرش بشه با خودت ببر تو مغازه قشنگ جنس رو از نزدیک ببینین. کیفیت و...

نهایت یکمی بیشتر پول بزار ولی خیالت راحت باشه

2706