2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کم و بیش 

مثلا من خودم میتونم حس کنم دختری شاد زود رنج فانتزهای زیادی داری مهربونی ولی زودجوش میاری ولی خب هیچی تو دلت نیست رنگ های گرم رو بیشتر می‌پسندی 

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌
2728
کم و بیش  مثلا من خودم میتونم حس کنم دختری شاد زود رنج فانتزهای زیادی داری مهربونی ولی زودجوش ...

حست به منم بگو

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 

بعضیاشون خیلی درست میگن

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 
2740
صبور زن با غرور زیاد اهل بگو بخند زیادنیستی استرس یه مسئله ای رو داری

بنظرت موفق میشیم خونمونو با شریک جدید بسازیم؟؟

با کس دیگه رفته تو رابطه انقدر انلاینه؟ من دوس داره؟ چرا جواب پیامم نداد🚶‍♀️💔

حس ششم نیستم ولی نه با کسی نیست

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌
2706