2733
2739

به نظر من خانواده های شوهر انتظار دارن عروسشون 

کم حرف باشه که هر حرفی بزنن بهش فقط لبخند بزنه 

انقدر پر کار باشه که همه کارای زندگی خودشو با خونه مادرشوهر و خواهرشوهرو انجام بده 

هم جهیزیه خوب بیاره هم سرمایه هم ترجیحا حقوق داشته باشه خدایی ناکرده به پسرشون فشار نیاد

علاقه به سفرو تفریح و خرج کردن نداشته باشه خودشو وقف زندگی کنه همه روز خونه باشه و با کسی ارتباط برقرار نکنه 

از بعد ازدواجش تا ده سال بعد فقط 1مانتو جدید بخره 

درعین اینهمه سختی  شاد هم باشه و ممنون دار خانواده شوهر که اونو پسندیدن و به عروسی قبول کردن 

شما بگید  هم اضاف کنید به این موارد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اینکه خونه مامانش نره ودائم تو همه مراسما باشه هم هست خواهر شوهر رو بذاره رو سرش حلوا حلوا کنه بذاره شوهرش پول بده به خانوادش وکلا پول شوهرش مال اونا باشه هرمناسبت برا‌مادر شوهر عزیز طلا بخره خواهر شوهر وشوهر احمقش وبچه هاش هرجا کم اوردم یا‌گندی‌زدن تقاصش شوهر اون پس بده عروسم لبخند بزنه

خونواده شوهر خر كي باشه كه انتظارم بخواد داشته باشه مهم خودشه

عزیز هدف این تاپیک اینه که درواقع بفهمونه انتظاراتی که خانواده شوهر از عروس ایده ال دارن درواقع یه ربات بدبخته و با واقعیت جور درنمیاد 

2740

عروس ما با محبت باهامون صحبت میکنه .میاد خونمون در حد سفره جمع کردن و پهن کردن و با هم ظرف شستن کمکمون میکنه.وقت گیر بیاره میاد خونمون بهمون سر میزنه.ما راضی ایم و خیلی هم دوسش داریم 

آها باز یادم اومد کسی از خانواده ی خودش نیاد خونش مهمونی .همش ناهار و شتام بپزه واسه مادر شوهر و خواهر شوهر .درس رو ادامه نده. ترجیحا خواهر و برادرای مجردش رو سر و سامون بده .موقع مریضی پرستار و همراه بیمار خانواده ی شوهر باشه.

نه والا.تنها انتظاری که از عروسمون دارم اینه با داداشم خوب باشه.احترام بابا مامانمم نگه داره.بقیشم ب ...

داستان اینه آیا پدر و مادر شما به عروسشون احترام میذارن که توقع احترام دارن؟؟؟؟

اگر هرچی برسه بهش میگن و پسرشونو برای خودشون فقط میخوان و توقعات بی مورد از پسر و عروس دارن پس باید در انتظار بی احترامی هم باشن 

اما اگر کاری بهشون ندارن و باز هم عروس گستاخی میکنه باید جوابشو داد

2706