2737
2734

سلام دوستان این تاپیک برای دوستمه زنگ زد بهم گریه میکرد میگفت من دیگه هیچی نمیخورم نامزدش بهش گفته خیلی چاق شدی من اینجوری انتخابت نکردم وزنشو نمیدونم فکرکنم حدود ۲۰ کیلو اضافه وزن داشته باشه چند وقت افسردگی داشت اینجوری شد چکار کنه چی بگم بهش؟ 

میشه برای کنکور و ترمیم دل شکستم و پشیمونی دشنم یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یا عمل کنه یا رژیم و باشگاه 

من ۳۰کیلو اضافه داشتم ۹۶کیلو بودم شوهرم هیچی نمیگف اما خودم از خودم بدم اومد رژیم گرفتم فعلا ک ۱۲کیلو کم کردم بقیشم میکنم فقط اراده بکنه همچی حلههه

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
یا عمل کنه یا رژیم و باشگاه  من ۳۰کیلو اضافه داشتم ۹۶کیلو بودم شوهرم هیچی نمیگف اما خودم از خو ...

چطور کم کردین عزیزم؟

میشه برای کنکور و ترمیم دل شکستم و پشیمونی دشنم یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ 
یا عمل کنه یا رژیم و باشگاه  من ۳۰کیلو اضافه داشتم ۹۶کیلو بودم شوهرم هیچی نمیگف اما خودم از خو ...

عمل چی؟ اضافه وزنش حدود ۲۰ کیلوئه

2740
چطور کم کردین عزیزم؟

فقط رژیم گرفتم 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
عمل چی؟ اضافه وزنش حدود ۲۰ کیلوئه

بره دکتر تغذیه یکمم ورزش کنه حل میشه