2733
2739

ی شب رفتیم شهرستان خونه فامیلمون همش ی شب فقط خوابیدم اونجا الان سه روزه برگشتیم همش احساس خارش داشتم الان سرمو خاروندم دستمو که کشیدم دیدم ی چیز خاکستری داره رو دستم راه میره واییییی!!!🙀🙀🙀

از اونجا م برگشتیم شک کردم شاید شپش بگیرم روزی دوبار رفتم حموم تا نگرفته باشم نمیدونم چرا اینطوری شد😩😩😩

چیکار کنن الان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب حموم رفتن نیست 

برو داروخونه شامپو بگیر موهاتو کوتاه کن با دندونه ریز شونه بزن

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ 
2728

شامپو شپش شونه شپش

و اینکه رشک شپش خیلی مقاومته بعد از درمان دوباره بعد از یک هفته درمان کنید و چک کنیذ 

من یه مادرم که تمام تلاششو برا پیشرفت  پسر کوچولوش انجام میده 🙂من یه همسرم که از هیچ تلاشی برا شوهرش دریغ نمیکنه 🙂من دختر دلسوز مامان و بابامم😊                 ولی از همه اینا مهمتر اینکه من، منم، یه انسان که کتاب خوندن و دوست داره فیلم دیدن و دوست داره درس خوندن و دوست داره  اشپزی کردن و دوست داره کسیکه خودشو دوست داره شاید یه روزی بیاد که من نه پسرمو نه همسرمو نه مادر پدرمو کنارم نداشته باشم به هر دلیلی شاید مسافرت یا هر چیز دیگه اما من هیچوقت هیچوقت نمیتونم خودمو از خودم جدا کنم پس خودمو فدای پسرم شوهرم و مادر پدرم نمیکنم 🥰طوری خودمو دوست دارم که بقیه هم دوست داشتنمو یاد بگیرم🥰
2740
شامپو شپش جدا کردن شپش با شونه ریز کردن مو تو اب داغ شستن پتو و لحاف و بالش و...

من هیچ وقت با اب داغ حموم نمیرفتم الان این چند روز بزور موهامو با اب داغ شستم روبالشیو پتو اینارم شستم 😩