2737
2734
عنوان

با ۴۰میلیون چه کاری راه بندازم؟

149 بازدید | 14 پست

می‌خوام سرمایه گذاری بشه.   

میتونم یه سری محصولات شهرمون رو بفروشم. 

میتونم بدم دست یک نفر حدودی ماهی ۱الی۲ تومن بیاد روش.  

یه همچین کارهایی هستش. 

ایده بدید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خودتون یک مهارتی یاد بگیرید و کار کنید

خودم شاغل هستم این پس انداز کارم هست ولی نمیتونم استفاده کنم می‌خوام یک سرمایه گذاری جداگانه باشه که بیشتر بشه یا حداقل حفظ بشه  ارزشش

منم دقیقا همین مبلغو دارم..و نمیدونم باهاش چکار کنم.. چجوری بدی دس کسی و ناهانه یک الی دو بیاد ر ...

ببین طرفی که میشناسم کارش سرمایه گذاری و خرید و فروشه. با پولم کار می‌کنه  شریکی میشه تقریبا.

خودم شاغل هستم این پس انداز کارم هست ولی نمیتونم استفاده کنم می‌خوام یک سرمایه گذاری جداگانه باشه که ...

اوقات فراغت شیرینی بپزید برای کافه‌ها یا خیاطی کنید یا خودتون راه سرمایه‌گذاری یاد بگیرید خودتون با پول‌تون کار کنید کلی کار هست البته بستگی به تایمتون داره

جسارتا کارتون در چه زمینه‌ای هست؟

2738
موفق باشید همین کار خودتون بنظرم بیشتر می‌تونید دربیارید که😅

آره خوبه

ولی مشکل اینه پس انداز هام تا زمانی که اونقدر بشه که بتونم باهاش چیز درست حسابی بخرم  ارزشش داره کم میشه و نمیتونم کاری بکنم.  می‌خوام یه کار کم دردسر پیدا کنم که حداقل ارزشش حفظ بشه تا چند ماه دیگه ان شاء الله ماشینی چیزی بخرم اگر خدا کمک کنه 

آره خوبه  ولی مشکل اینه پس انداز هام تا زمانی که اونقدر بشه که بتونم باهاش چیز درست حسابی بخرم ...

انشالله عزیزم

بنظرم سکه بخرید

میتونم بپرسم برنامه‌نویسی رو از چه طریقی یاد گرفتید؟

من خودم کارهای ویراستاری و حسابداری تو خونه انجام میدم

بنظرتون چطوری یاد بگیرم یا کار کنم برنامه‌نویسی رو تو خونه؟

انشالله عزیزم بنظرم سکه بخرید میتونم بپرسم برنامه‌نویسی رو از چه طریقی یاد گرفتید؟ من خودم کارهای ...

من خودم کار کردم با ویدیو های یوتیوب و سایت های آموزشی. 

بعدش دیگه دو جا کارآموز شدم ۸ ماه دو ماه بی حقوق ۶ ماه با حقوق. دیگه بعدش اینجایی که هستم استخدام شدم خداروشکر.  

انشالله عزیزم بنظرم سکه بخرید میتونم بپرسم برنامه‌نویسی رو از چه طریقی یاد گرفتید؟ من خودم کارهای ...

همون یو تیوب خوبه. من خودم از فرانت اند شروع کردم بعد بک اند و کمی دواپس. هر کسی بخواد شروع کنه هم نظرم اینه از زبان ها فرانت  شروع کنه

من خودم کار کردم با ویدیو های یوتیوب و سایت های آموزشی.  بعدش دیگه دو جا کارآموز شدم ۸ ماه دو ...

خداروشکر موفق باشید

اولین کسی که دیدم با یوتوب شروع کرده هستید

ممنون از راهنمایی‌ات گلم❤️

2706