2733
2739

پسره ۲ سال و هشت ماهشه انقدر لاغره ده تا آبمیوه و پفک بهش بدی همشو میخوره ولی انواع غذا درست میکنم آبگوشت سوپ خورشت قیمه مرغ خورشت سبزی کوفت زهرمار بزور دو قاشق میخوره از دستم وقتی هم باباش باشه پررو میشه هیچی نمیخوره 

خستم از بس مادرشوهرم و جاری بیشعورم گفتن به به بچت نمیرسی بخدا دارم آتیش میگیرم از حرفاشون هرچقدرم نخوام اهمیت بدم بازم نمیتونم خیلی ناراحتم از شدت گریه سرم درد گرفته منو سوهرم هزار جور مشکلات داریم بی پولی میکشیم ورشکست شدیم هیچکدوم اندازه ضعیف بودن پسرم منو داغون نکرد😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

اگه جز غذا هیچی تو خونه نباشه یعنی چیپس آبمیوه کیک بیسکوییت هیچی نخرید، بعدش یه روزم گشنگی بکشه فرداش نمیخوره غذا؟ 

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)

چیپس و پفک و تنقلات قطع کن اصلا بهش نده همینا باعث میشن گشنش نشه براش  شربت اشتها خارجی بخر بده میخوره

‏احتیاج دارم به خبر خوب، به هدیه‌ی بی‌مناسبت، به دیدن اتفاقی و غیر منتظره‌ی کسی که سالهاست ندیدمش، به شنیدن یه تعریف از کسی که فکر میکردم به چشمش آدم مهمی نیستم، به چندتا شاخه گل، به برگشتن عادتهای خوب قدیمی که خیلی وقته کنار گذاشته شدن، به انگیزه، به امید، به پول، به عشق.                 (میشه برام دعا کنید خدا یه نینی ناز و جیگر بهم بده؟؟ اخه من عاشق بچه هستم 🥰)

بهش هله هوله نده بذار گریه کنه لج کنه هرکاری کرد اجازه خوردن چیزی جز غذا بهش نده حالا واقعا خیلی لاغره یا بقیه جو میدن؟

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2706