2733
2739
عنوان

من خیلی حسود و حقیرم

145 بازدید | 13 پست

من دو سال پیش کنکور دادم الان رشته خوبی تو دانشگاه دولتی میخونم اما فرهنگیان نیاوردم مامانم و همه ارزو داشتن من برم فرهنگیان 

الان دختر عموم کنکور داده و احتمالا فرهنگیان بیاره

من خیلی حالم بده بچه ها

میترسم اونو باهام مقایسه کنن 

تو دلم دعا میکنم فرهنگیان نیاره ولی هر رشته عالی دیگه ای حتی دانشگاه تهران بیاره فقط فرهنگیان نباشه🥲💔

از خودم بدم میاد انقد حسودم 

خنثی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حس ششمم میگه فرهنگیان میاره 😃

ولی جدی ولش کن بابا وقتی رشته خودت خوبه

💚تنها توکلم به خدا و بعد از خدا به خودشه💛‌🛑دیگ قول میدم بحث نکنم 🙂چون کاربری قبلیمو بخاطر دعوا با ی کاربر بی فرهنگ ب چخ دادم و میرسیم ب جمله معروف ((جواب ابلهان خاموشیست)) از دوستای نی نی سایتیم معذرت میخوام چون مجبور بودم بگم حوصله بحث ندارم😘🧡👈🏻 (((توجه کن تویی که توهین میکنی تو ی مادر هشت پایه 🐙🦑 پدر کوسه ای🐋)))
2731

خب ببین بعضی حسا طبیعیه تو همه آدما هست 

به خودت توهین نکن و سعی کن آین حسو دور کنی ، همین که قبول داری حس یدیه یعنی آدم خوبی هستی

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن
2740

هر وقت خواستی حسادت کنی به این فکر کن که هیچکی نمیدونه آخرش چی میشه

شاید معلم بشه ولی راضی نباشه

یا تو که معلم نیستی شاید بعده ها بفهمی این رشته برات مناسب تر بود تا معلمی

کی از اینده خبر داره؟ حقوق فرهنگیان چنده؟ ده تومن؟ از کجا معلوم تو ده برابرش درنیاری؟؟؟ 

موفق ترین ها بین هم کلاسیای من اتفاقا اونایی بودن که رشته های خیلی معمولی خوندن یا حتی اونایی که بدون کنکور لیسانس گرفتن

حس ششمم میگه فرهنگیان میاره 😃 ولی جدی ولش کن بابا وقتی رشته خودت خوبه

وای الان دیوونه ات میکنن میان میپرسن من بهش میرسم؟اون منو دوست داره؟کی آشتی میکنیم؟ من هر وقت تو سایت نوشتم حس ششم فلان چی و میگه ریپ میزنن از این سوالها میپرسن 

درخواست دوستی رد میکنم 
وای الان دیوونه ات میکنن میان میپرسن من بهش میرسم؟اون منو دوست داره؟کی آشتی میکنیم؟ من هر وقت تو سای ...

نه خدااا😂بیخود کردم بخدا حس ششم ندارم همینجوری حسم کفت

💚تنها توکلم به خدا و بعد از خدا به خودشه💛‌🛑دیگ قول میدم بحث نکنم 🙂چون کاربری قبلیمو بخاطر دعوا با ی کاربر بی فرهنگ ب چخ دادم و میرسیم ب جمله معروف ((جواب ابلهان خاموشیست)) از دوستای نی نی سایتیم معذرت میخوام چون مجبور بودم بگم حوصله بحث ندارم😘🧡👈🏻 (((توجه کن تویی که توهین میکنی تو ی مادر هشت پایه 🐙🦑 پدر کوسه ای🐋)))