2733
2734
عنوان

کی مثل من بوده توحاملگیش

157 بازدید | 17 پست

۶ماهه باردارم استرس میگیرم به پایان حاملگیم فکرمیکنم.دلم میخوادحالا حالاها بیرون نیاد حوصله صدا گریه شو ندارم اونجاکه هست ساکته😅

نه ما مشتاق بودیم زودتر رویِ ماهشو ببینیم

اگرم گریه کنه که صدرصد یه مشکلی داره 

مثل کولیک 

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه ما مشتاق بودیم زودتر رویِ ماهشو ببینیم اگرم گریه کنه که صدرصد یه مشکلی داره  مثل کولیک&nbs ...

شایدمن چون بچه سومه اینقدا هیجان ندارم شایدم چون کارهای عقب مونده زیادی دارم که بایدقبل تولدش انجام بدم

ینی چی حوصله صدای گریشو ندارم.. مادری هااا.. سعی کن از الان نسبت به همه چیز راحت و اسون بگیری مادرشدن الکی نیست صبر زیاد و قدرت میخوادـگریه هم. کرد حتما مشکل داره نفخ یا دل درد که دارو. میدی خوب میشه. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
من دوست داشتم زود بیاد خیالم جمع شه

من فقط وقتی ویارداشتم میخواستم زودبگذره الان به گذشت زمان فکرمیکنم استرس میگیرم استرس زایمانو ندارم چون سزارین خیلی سخت نیست ولی فکرمیکنم خسته میشم بچه داری کنم دوباره

2740
شایدمن چون بچه سومه اینقدا هیجان ندارم شایدم چون کارهای عقب مونده زیادی دارم که بایدقبل تولدش انجام ...

نه دیگه سومی واقعا حق داری😂

ما بچه اولمونه

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
ینی چی حوصله صدای گریشو ندارم.. مادری هااا.. سعی کن از الان نسبت به همه چیز راحت و اسون بگیری مادرشد ...

بچه سوممه بی تجربه نیستم اون دوتا موقع کولیکشون هیچ دارویی جواب نمیداد جیغ میزدن تاچندساعت😖

من فقط وقتی ویارداشتم میخواستم زودبگذره الان به گذشت زمان فکرمیکنم استرس میگیرم استرس زایمانو ندارم ...

اون که بله خسته میشی و بی خواب ولی فقط چند ماه هست  وتموم میشه خودت هم به این شرایط جدید عادت نیکنی خصوصا که شما بچه سومتون است شرایط بهتری برای بزرگ شدنش داری

دختر هم که رحمت خداست و هووی مامان  وچه دلی از باش 

2706