2733
2734
عنوان

از رفتارای مامانم خجالت میکشم

320 بازدید | 18 پست

با یه حالت تهاجمی حرف میزنه آدم بد دهنیه 

حتی حرف زدن عادیشم حالت دعوا داره 

یا فوش میده یا جیغ میزنه  

عصبیه کلا 

اصن حرف زدنشو بلد نیس، حرفای زشتی میزنه بهمون، رو حرف زدنش فکر نمیکنه اصن 

اصن فکر نمیکنه امکان داره طرف ناراحت بشه 

آداب معاشرت بلد نیس 

تو مهمونیا با دهن پر حرف میزنه ، وقتی با کسی حرف میزنه میپره وسط حرف طرف ، هرچقدرم بهش اشاره می‌کنم با چشم و ابرو گوش نیمده 

کارای زشتی انجام میده 

واقعا خجالت میکشم از این رفتاراش 

کلا خانوادش هم همینطورین، ینی جو خونشون اینطوری بوده از اول ، بارها به چشم دیدم 

از طرفی نگران آینده خودمم ، میگم فردا که ازدواج کردم حرف زشتی نزنه به همسرم یا خانوادش 

چیکار کنم من 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

متاسفانه عوض نمیشه مامانت 

شما سر به سرش نزارید و با ملایمت رفتار کنید ..

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

حق داری، نمیشه باهاش صحبت کنی؟ 

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.
2740
چندسالته ؟متاهلی ؟

میگه نگران  آیندشه  دوباره میپرسی متاهلی؟

دریغ است ایران که ویران شود کنام پلنگان و شیران شود .                                                                       نژاد پرست نیستم ولی از ورود بیش از اندازه افغانی ها اعتراض دارم چند سال بعد اینجا همش میشه افغانی زبانمون میشه فارسی دری اسما میشه افغانی .... باور کنید
چندسالته ؟متاهلی ؟

🙄🙄😐

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2706