2733
2734
عنوان

تجربه عمل باز بچه یک ساله

102 بازدید | 17 پست

کسی تجربه داره ؟ بیاید از تجربه تون بگید نمی دونم با چی قراره مواجه بشم،عمل کلیه داره؟ گرفتگی حالب

جان مادر تو آمدی تا هر لحظه بهانه ای برای خندیدن داشته باشم،پسر قششنگم،مواظب خودت باش جان مادر(کسی ‌سوال‌ می‌کند به خاطر چه زنده‌ ای؟و من برای زندگی تو را بهانه می‌کنم)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
گلم میشه بگی علائمش چی بود

علائم ندارن از سونو بارداری مشخص شد

جان مادر تو آمدی تا هر لحظه بهانه ای برای خندیدن داشته باشم،پسر قششنگم،مواظب خودت باش جان مادر(کسی ‌سوال‌ می‌کند به خاطر چه زنده‌ ای؟و من برای زندگی تو را بهانه می‌کنم)
یعنی مشکیل بچتون چیه ؟

لوله تخلیه ادرار از کلیه تنگی داره باید برطرف بشه

آخی عزیزم امیدوارم به خیر بگذره

ممنونم از دعای خیرتون 

2740
خب اگه مشکلی نداره چرا عملش میکنی؟؟؟؟؟

عزیزم انسداد داره باید برطرف بشه ادرار کامل تخلیه نمیشه،کلیه رو مسموم میکنه

عزیزم انسداد داره باید برطرف بشه ادرار کامل تخلیه نمیشه،کلیه رو مسموم میکنه

ای وای

میگم ادرارش قطع و وصل نمیشه؟؟؟

ببخشید اینقدر سوال میپرسم اخه دختر منم انگاری مشکل داره کلیه هاش

😃درمان رفلاکس و حساسیت به پروتئین گاوی در تاپیک اخرم😃
ای وای میگم ادرارش قطع و وصل نمیشه؟؟؟ ببخشید اینقدر سوال میپرسم اخه دختر منم انگاری مشکل داره کلیه ...

مدام پوشکه ولی دکترش میگه چون دو تا کلیه داره شبیه آدم عادی هست فقط پیشگیری می کنیم که خدایی نکرده اتفاقی برای کلیه اش نیفته،فقط کلیه چپ مشکل داره

حتما تحقیق کن پیش بهترین دکتر و بیمارستان ببر

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...بالاخره دعام مستجاب شد و تیکر آبی زدم انشالله همین رنگی بمونه🤲
حتما تحقیق کن پیش بهترین دکتر و بیمارستان ببر

شما تجربه نداری؟

اون که آره تا جایی که توان داشتم بهترین دکتر بردم 

مدام پوشکه ولی دکترش میگه چون دو تا کلیه داره شبیه آدم عادی هست فقط پیشگیری می کنیم که خدایی نکرده ا ...

تا حالا دچار عفونت ادراری شده؟؟

میدونی بیشتر تنگی حالبا با با بزرگ شدن خود به خود خوب میشن؟؟

من دختر بزرگم مشکل داشت مدام عفونت می‌گرفت دکتر گفت فقط باید صبر کنید تا قد بکشه

الان هشت سالشه خیییییلی بهتره

😃درمان رفلاکس و حساسیت به پروتئین گاوی در تاپیک اخرم😃
شما تجربه نداری؟ اون که آره تا جایی که توان داشتم بهترین دکتر بردم 

نه خداروشکر،ولی دارم میگم اگه میتونی ببرش تهران خوب تحقیق کن دکتر خوب پیدا کن بچس گناه داره شاید نیاز به عمل نباشه

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...بالاخره دعام مستجاب شد و تیکر آبی زدم انشالله همین رنگی بمونه🤲
2706