2737
2739
عنوان

اونایی که چاقارو مسخره خیلی کدنید

357 بازدید | 49 پست

اون شاید چاقیش ارثیه یا پرخوری عصبی داری عیبش ظاهریه بهتر از شماست که عقلتون معیوبه انشاالله نسلتون منقرض شده یعنی خودت خیلی کامل و بی نقصی مطمئنم از روی عقده همچین کاری میکنی

فقط خدا

کی توهین کرده مگه🤷

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا چیشده

تو اینکه بخاطر ظاهر کسی خردش کنی بی شک بیشعوریه محضه

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
2731
2740

ادمای بیشعور همه جا هستن.دختر منم یکم تپله گاهی تو مدرسه اذیتش میکنن.گفتم تو هم عیبای اونارو بگو.قرار به ناراحتیه بزا جفتتون ناراحت شین.هیچی هم پیدا نکردی بگی بگو باز خداروشکر مشکل من اضافه وزنه با یه رژیم حل میشه تو میخوای واسه بیشعوری و مغز خالیت چه کنی که درمان نداره؟

2706