2733
2739

۱۳سال اختلاف سنیداریم من۲۳اون۳۷

بچها ۱۷سالم بود بابام شیشه ای بودو هس مامانم منوداد ب این...خدایا هنوزم میگم گه خوردم من ازدواج کردم .ی ادم بیشعور بی فرهنگ بی منطق بددهن دروغگو ازش متنفرم تا بچدار بشم رو واقعیشو ندیدم خدایا گه خوردم من بچه اوردم پام گیر شد گرفتارم نمتونم طلاق بگیرم ظلمی نمونده بهم نکنه ازش خوشگل و خیلی سرترم اما هرشب ب نحوی ناراحتم میکنه قلبم میترکه شبا از سردرد خابم نمیبره.خودمم از تنهایی اویزونشم میخام یمدت سگ محلی کنم بلکه بیفته دنبالم چکارا کنم تروخدا یاد بدید.رابطه هم ک سرده همیشه پسم میزنه

خیانت نمیکنه..؟ 

با توجه به خط اخرت

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خودتو با بچه سرگرمی کن دوتایی بگردین و خوش باشین اونم خودبه خود میاد سمتت

خدایا بخاطر همه نعمت های که بهمون دادی شکرت🌿❤️    نی نی سایت خونه و پناهگاه ما خانوماست یه خونه شلوغ و پر از صدا خدایا کسی از اهل این خونه رو ناراحت نکن الهی آمین 🤲🏻عین خونه پدریمون میمونه هر چقدر تعلیق میشیم باز برمیگردیم 
2738
منم ۱۶ سال اختلاف داریم

اخلاقش چجوریه

خدایا بخاطر همه نعمت های که بهمون دادی شکرت🌿❤️    نی نی سایت خونه و پناهگاه ما خانوماست یه خونه شلوغ و پر از صدا خدایا کسی از اهل این خونه رو ناراحت نکن الهی آمین 🤲🏻عین خونه پدریمون میمونه هر چقدر تعلیق میشیم باز برمیگردیم 
2706