2733
2734

میدونم مربوط به کروموزوم ها و ژن هاست ولی کاربردش چیه؟ مثل میگه مستعد چه بیماریهایی هستی؟ یا درمورد بچه ی آینده‌ست؟

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم

من برج ۱۱ پارسال انجام دادم 

نفری ۱,۷۰۰ میلیون شد 

هم من دادم هم همسرم 

من شیرازم آزمایشگاه نیلو انجام دادن گفتن خوبه یعنی دکترم که خیلی معروفه گفت اونجا انجام بده

تهران هم شعبه داره بنظرم خوب بود اونجا برو 

چرا دکتر بهتون گفته انجام بدید؟ بارداری قبلی مشکلی داشتین؟؟

2728
میدونم مربوط به کروموزوم ها و ژن هاست ولی کاربردش چیه؟ مثل میگه مستعد چه بیماریهایی هستی؟ یا درمورد ...

اره برای این چیزا هست من برای خودم میخوام رحم مادرزادی ندارم باید بررسی بشه دلیلش

میدونم مربوط به کروموزوم ها و ژن هاست ولی کاربردش چیه؟ مثل میگه مستعد چه بیماریهایی هستی؟ یا درمورد ...

عزیزم آزمایش ژنتیک هست که قبل بارداری اصولا انجام میشه 

واسه کسایی که حالا ازدواج فامیلی دارن یا مثل من بارداری قبلی متوجه شدن بچه مشکل داره 

کسایی که این آزمایش انجام میدن وقتی باردار شدن واسه اطمینان بیشتر باید آزمایش nipt یا امینوسنتز بدن 

متاسفانه خیلی هزینه های بالایی هم دارن 

سلام عزیزم من برج ۱۱ پارسال انجام دادم  نفری ۱,۷۰۰ میلیون شد  هم من دادم هم همسرم  ...

اوه پس الان رو ۲میلیون کم کمش حساب کنم😂مرسی ازت🩵من رحم مادرزادی ندارم مجردم دلیاشو میخوام بررسی کنم 

2740
عزیزم آزمایش ژنتیک هست که قبل بارداری اصولا انجام میشه  واسه کسایی که حالا ازدواج فامیلی دارن ...

آهان خیلی ممنونم

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)
اوه پس الان رو ۲میلیون کم کمش حساب کنم😂مرسی ازت🩵من رحم مادرزادی ندارم مجردم دلیاشو میخوام بررسی کن ...

اها 

اره دیگه 

ایشالا که خیره

متاسفانه هزینه های این آزمایش ها خیلی زیاده 

ببخشید میپرسم شما یعنی نمیتونی باردار بشی در آینده ؟؟