2737
2739

از پریودیم پونزده روز میگذره تکرر ادرار ندارم سوزش ادرارم ندارم گف پس اشکالی نداره برو

الان استرس گرفتم روز تخمک گذاریمه حس میکنم زیر دلم سمت چپ خیلی کم درد داره خیلی کم 

شماهم براتون این شرایط پیش اومدا؟؟؟ 

کمرمم درد میکنه البته هروقت فعالیت زیاد دارم ممکنه از کلیم باشه؟؟؟ 

لطفا راهنمایی کنین

خدایا خودت بساز 🌱تو بسازی قشنگتره🌱

طبیعیه ۸۰ درصد خانوما ک آزمایش میدن همینو میگه منم دادم اینجوربود ک گفتن طبیعیه

چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل هفده  سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم❤پسرم هامین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ولی برای من موقع بارداری دکترم با تعجب گفت خون چرا تو ادرارته؟ پس خیلی هم چیز معمولی نیست.

یه دکتر زنان دیگه هم گفت شاید سنگ ریز تو کلیه داری. به هر حال هنوز که بلایی سرم نیومده.

پارسالم چکاب داشتم همینو گفت گفتن دوباره ادرار تکرار کن دوباره ازمایش دادم گفتن نیست

الانم باز گف هست ولی خیلی چیز مهمی نیست

چون کمرم درد میکنه میترسم ی وقت از کلیه یا چیز دیگه باشه 

تو دوباره تکرار نکردی ازمایشتو؟ 

2740
ولی برای من موقع بارداری دکترم با تعجب گفت خون چرا تو ادرارته؟ پس خیلی هم چیز معمولی نیست. یه دکتر ...

خب شاید بارداری طبیعی نباشه ولی من دوتادکتر رفتم گفت طبیعیه تو خانوما یا تخمک گذاریه یا نزدیک پریودی یا بعدش

چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل هفده  سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم❤پسرم هامین
پارسالم چکاب داشتم همینو گفت گفتن دوباره ادرار تکرار کن دوباره ازمایش دادم گفتن نیست الانم باز گف ه ...

ن والا چون دو تادکتر نشدن دادم گفتن طبیعیه دیه حساس نشدم

نگران نباش مهم نیست  دردزیردلت برای نزدیکی پریودت هست گاهی می بینه یه شن ریزه دفع کردی همین ب ...

پریودیم هنوز خیلی مونده تاریخش دوره 

ولی برای من موقع بارداری دکترم با تعجب گفت خون چرا تو ادرارته؟ پس خیلی هم چیز معمولی نیست. یه دکتر ...

خب چیکار کردی دوباره ازمایش دادی و سونو یا ن؟