2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میتونی عمل کن

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2731

فکر کنم مشکل ذهنته نه دهنت

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2740

یه بزرگتر باید به داداشت تذکر بده کارش خیلی زشته یا خودت به پدر یا مادرت بگو تا بهش تذکر بدن

مسخره کردن کار خیلی زشتی هست که بچه باید تو خانواده یاد بگیره که این کار نکنه

یه همسایه داشتیم دستگاه گذاشته بود رو صورتش سیم واینجورچیزاوصل بود به صورتش البته من هیچ موقع متوجه نشده بودم ولی میگفت فکم جلوبود دادمش عقب

بی شک باران زیباترین نعمت خداست*(برگشته ازتعلیقی)
یه بزرگتر باید به داداشت تذکر بده کارش خیلی زشته یا خودت به پدر یا مادرت بگو تا بهش تذکر بدن مسخره ...

دو بچه دارم یبار هم جلو شوهرم این کارو کرد.شوهرم مدتی ازم زده شد

فقط خدا حقیقت دارد

یمی از اقوام مدادم به من توی جمع ها و مهمونیا می‌گفت چرا دخترت اینقدر سبزس و می خندید حالا فک کن مرده چهل سالشه

منم یبار بلند گفتم ادم ذاتش سفید باشه بهتر از صورتشه

همونجا مجبور شد معذرت خواهی کرد دیگه ام تکرار نکرد

😃درمان رفلاکس و حساسیت به پروتئین گاوی در تاپیک اخرم😃
آخه چهل و دو سالشه

زنگ بزن یا حضوری خودت باهاش صحبت کن بگو تو دشمنم هستی یا برادرم جلو شوهرم که پسر مردمه به جای اینکه عزت بهم بدی تحقیرم میکنی یا به پدر مادرت بگو باهاش صحبت کنن

2706