2737
2739

میگه خونوادم حساسن میگم بریم دانشکده پزشکی که کنارمونه ببینیم چجوریه میگه نه یکی میبینه میگم بریم پارک بانوان همه دخترن میگه نه میگم هزینه اسنپ خودم میدم میگه تو برو بهبه ببینم چه می‌کنی یا همش در حال ایراد گرفتنه اعتماد به نفسمو کم کرده خودم ادم درونگرایی بودم بدتر شدم 

اگه با این کات کنم تو دانشگاه تنها میشم 

ولی خدایی رفیقه و پایه بودنش 

چجوری با دوست پسرش ساعتا میره دور تو شهر به من میرسه نمیاد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم با دوستای دانشگاهم کات کردم تنها شدم ولی دیگه اعصابم راحته کلی انرژی منفی از زندگیم رفت اونا هم ...

بهترین راه کات کردنه هزار بار بهش فکر کردم 

ولی چجوری کات کنم که نگن عقده ایه

2728
خب عزیز این رفیق نیست که پایت باشه من اینو رفیق نمیدونم یه هم دانشگاهی اسمشو بزاری بهتره

هم فامیلمونه هم همسایه دیوار به دیوار 

با من نمیاد در حالی که من دختریم بخدا قسم حتی یکبار سر قرار نرفتم 

نمی‌دونم چرا اینجوریه 

احتمالا امکان بیرون رفتنش محدوده و اون زمانی که اجازه داره رو با دوس پسرش میره و میگه با دوستم میرم برای همین نمیتونه وقت بذاره برای شما یه دوست دیگه هم پیدا کن

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2740
هم فامیلمونه هم همسایه دیوار به دیوار  با من نمیاد در حالی که من دختریم بخدا قسم حتی یکبار سر ...

خب مشخصه دلش نمیخواد بیاد باهات بیرون دیگه بهش پیشنهاد نده اصرار هم نکن همون هم دانشگاهی کافیه.. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
تو دانشگاه بهم میچسبن چون به گفته خودش بدون من دیده نمیشه /:

وای چه آدمیهههه😐

ببین اصصصصلا جلوش خودتو نباز به خودت برس

حرفی زد تیکه ای انداخت فقط سکوت کن یا بگم صحیح در همین حد

خب مشخصه دلش نمیخواد بیاد باهات بیرون دیگه بهش پیشنهاد نده اصرار هم نکن همون هم دانشگاهی کافیه..&nbs ...

اره من از این عصبیم که انگار من دختر...

یا عیاشم ناراحت میشم 

ولی دیگه نمیخام اهمیت بدم 

فاصله میگیرم 

2706