2733
2739

صبح با دوستام دورهمی داشتیم حرف یکی از هم خوابگاهی هامون وسط اومد 

با من و یکی از دوستام هم اتاقی بود خیلی زیبا بود خیلی 

یادمه یه بار داشتیم جرعت حقیقت بازی میکردیم یه نفر گفت که اگر پسر بودین کیو میگرفتین؟ همه اسم اون دوستمونو گفتن 

ولی نه هیچ کدوم از پسرای دانشگاه بهش پیشنهاد میدادن و نه بیرون کسی بهش شماره ای چیزی میداد

حتی بهش متلک هم نمینداختن

چرا؟

ممکنه سلیقه پسرا با خانوما فرق داشته باشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

همیشه به این فکر میکردم تو هر محیط زنونه و دخترونه ای که میرم از خودم تعریف نباشه خیلی میگن خشککلی.حتی تو مدرسه بهم میگن عروسک

ولی واقعا نسبت به  بقیه ی دوستام که اصلا نه قیافه ونه اندام دارن و واقعا زمین تا اسمون باهاشون فرق دارم پسر کمتر میاد سمتم اینطوری نیس که اصلا نییاد

ولی هر وقت با یکی از  دوستام میریم بیرون با اینکه خودشم میگه واقعا تو خیلی خشکل تری ولی اون کلی شماره میگره و ..

برای من اینا دیگه مه م نیس

چون حس میکنن در حدش نیستن و اگه پا پیش بذارن جواب رد میده

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️
همیشه به این فکر میکردم تو هر محیط زنونه و دخترونه ای که میرم از خودم تعریف نباشه خیلی میگن خشککلی.ح ...

خب عزیزم مشکلو پیدا کن 

خودت فکر میکنی علتش چیه؟

2706